Wino Cin Cin Bianco Wermut 1L 604709

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Bianco Wermut 1L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Bianco Wermut 1L 604709

Białe, Słodkie 1.00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
25.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
381 sprzedanych butelek
9.17 średnia ocen: 6 głosów

Opis Cin Cin Bianco Wermut 1L

Cin&Cin Bianco to słynny wermut cieszący się niezwykłą popularnąścią i uznaniem ze względu na swój unikatowy i tradycyjny smak. Gorzko-słodka paleta smakowa z akcentami ziół wynika bowiem z wierności wieloletnim tradycjom, a jednocześnie uwzględnieniu nowoczesnych standardów produkcji.

Cin&Cin Bianco to kompozycja bazująca na włoskim napoju z aromatyzowanym winem z soku gronowego, a także na włoskich ekstraktach ziołowych. To wyborny wermut zarówno do degustacji solowych, jak i do wszelkiego rodzaju drinków i koktajlów.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Bianco Wermut 1L

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Bianco Wermut 1L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
03.01.2024
Opinia zweryfikowana

Klasyka. Chyba każdy miał okazję skosztować. Polecam.

9ocena
07.12.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobrze sprawdza się w drinkach i spokojnie można nim zastąpić nim Martini Bianco. Bardzo intensywny więc raczej na czysto ciężko przynajmniej dla mnie . Polecam dodać wodę gazowaną

9ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Wermut od Cin Cin jest podstawą moich ulubionych drinków. Słodycz przeplatająca się z goryczą jest dla mnie tak fajnym połączeniem, że tej butelki nie może dla mnie zabraknąć na letnich imprezach :)

10ocena
15.08.2022
Opinia zweryfikowana

Super, idealne do drinków i z samymi kostkami lodu