Wino Cin Cin Bianco Wermut 0.5L 604679

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Bianco Wermut 0.5L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Bianco Wermut 0.5L 604679

Białe, Słodkie 0.50 L zakrętka
Spokojne Kategoria
16.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
57 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Cin Cin Bianco Wermut 0.5L

Cin&Cin Bianco to cieszący się niezwykłą popularnością wermut w swoim najpopularniejszym wariancie. Ten ziołowy trunek charakteryzuje się esencjonalnym słodko-gorzkim smakiem z ziołowymi akcentami produkowany według tradycyjnej receptury z uwzględnieniem nowoczesnych standardów produkcji.

Kompozycja Cin&Cin'a Bianco opiera się na włoskim napoju bazuącym na winie, aromatyzowanym winie z soku gronowego, a także włoskich ekstraktów ziołowych. Dzięki uniwersalnemu i złożonemu smakowi idealnie sprawdzi się zarówno podczas solowej degustacji, jak i w wielu drinkach czy koktajlach.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Bianco Wermut 0.5L

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Bianco Wermut 0.5L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Latem do drinków sprawdza się dobrze, schłodzone czeka w lodówce i łączę go z świeżymi owocami i letnimi deserami. Ma lekko ziołowy smak w połączeniu z słodyczą i gorzkimi nutami.