Wino Chateau Latour-Martillac Pessac-Leognan 604256

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau Latour-Martillac Pessac-Leognan w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chateau Latour-Martillac Pessac-Leognan 604256

Spokojne Kategoria
329.00 zł

podstawowa

23 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Chateau Latour-Martillac Pessac-Leognan

Chateau Latour-Martillac Pessac-Leognan to mieszanka szczepów Cabernet Sauvignon, Merlot i Petit Verdot. Oko zaczwyca ciemnorubiowa barwa, która przepięknie prezentuje się w kieliszku. Wśród aromatów odnajdziemy bukiet pełen wiśni, czarnej porzeczki, beczkowych nut, przypraw, masła i wanilii. Na podniebieniu wino jest niezwykle pełne, harmonijne, z wyczuwalnym aromatem wiśni, czekolady, kawy i ziół. Świetnie komponuje się zarówno z białym jak i czerwonym mięsem. Wino zostało sklasyfikowane jako Grand Cru Classe de Graves, w klasyfikacji stworzonej w 1953 roku, dla win z obszaru Passac-Leognan, terenu usytuowanego w Bordeaux.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
Tak leżakowanie
Chateau Latour Martillac producent

Charakterystyka Chateau Latour-Martillac Pessac-Leognan

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Chateau Latour-Martillac Pessac-Leognan

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.