Wino Chateau De Montgueret AOC Rose D'Anjou 2022 604664

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau De Montgueret AOC Rose D'Anjou 2022 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Chateau De Montgueret AOC Rose D'Anjou 2022 604664

Różowe, Półwytrawne 2022 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
Rose d'Anjou Apelacja
41.24 zł promocyjna
54.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
170 sprzedanych butelek
7.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Chateau De Montgueret AOC Rose D'Anjou

Różowe wino półwytrawne ze znanej i cenionej apelacji Rose d’Anjou znajdującej się w Dolinie Loary, regionie winiarskim Francji. Powstaje w wyniku kupażu gron Cabernet Franc, Grolleau oraz Gamay. Swój kolor zawdzięcza bardzo krótkiej maceracji, która pozwala na otrzymanie delikatnego, różowego koloru wina.

W kieliszku emanuje niezwykle subtelnym i eleganckim różowym kolorem. Bukiet aromatów skrywa w sobie moc czerwonych owoców i kwiatów. W ustach orzeźwiająca kwasowość przełamana jest wyraźnymi nutami słodyczy czyniąc je doskonale zbalansowanym i delikatnym. Całość zamyka mineralny i soczysty finisz.

Rose d’Anjou to idealne wino na gorące dni w ramach orzeźwiającego aperitifu. Co więcej, to idealny towarzysz do grillowanych mięs, letnich sałatek i pikantnych dań kuchni azjatyckiej.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Les Grands Chais De France producent

Charakterystyka Chateau De Montgueret AOC Rose D'Anjou

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Chateau De Montgueret AOC Rose D'Anjou

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
04.04.2022

W smaku wyczuwalna lekka kwaskowatość. Można wyczuć lekko owocowe nuty smakowe i zapachu. Wino dobre aczkolwiek nie zachwyca.

7ocena
18.11.2021

Ciepłe, niezobowiązujące popołudnia lubią lekkie relaksujące chwile. Wino Rose d'Anjou takie właśnie zapewnia z delikatną strukturą, nienachalną słodyczą przełamaną rześką nutą i długim przyjemnym finiszem. Soczyste, lekko mineralne - ma w sobie wszystko to, czego potrzeba do wieczornego orzeźwienia.