Wino Casa Di Malia Prosecco Fascino Frizzante DOC Treviso Organic 604954

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Casa Di Malia Prosecco Fascino Frizzante DOC Treviso Organic w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Casa Di Malia Prosecco Fascino Frizzante DOC Treviso Organic 604954

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Musujące- Frizzante Kategoria
DOC Prosecco Treviso Apelacja
55.99 zł

podstawowa

97 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 6 głosów

Opis Casa Di Malia Prosecco Fascino Frizzante DOC Treviso Organic

Casa di Malia, czyli „dom uroku”. Samo włoskie słowo Malia, oznacza uczucie sympatii do czegoś wspaniałego. Casa Di Malia Prosecco Fascino Frizzante jest to wino musujące powstałe w północno-wschodniej części Włoch – Veneto, gdzie klimat jest umiarkowany, łagodzony przez Morze Adriatyckie, a pasmo Alp chroni krzewy przed wiatrami z północy. Zbiory owoców Glera mają miejsce w drugiej połowie września.

W kieliszku ujrzymy blady, jasnożółty kolor z delikatnymi zielonymi refleksami i lekkimi bąbelkami. Aromaty jakich możemy się spodziewać po tym winie to nuty agrestu, zielone jabłka. Wino jest kwiatowe i niezwykle orzeźwiające a jednocześnie eleganckie z przyjemną kwasowością zadaną przez limonkę.

Wino doskonale sprawdzi się jako aperitif, lecz także z lekkimi przystawkami oraz daniami z rybami i skorupiakami.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Botter producent

Charakterystyka Casa Di Malia Prosecco Fascino Frizzante DOC Treviso Organic

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Casa Di Malia Prosecco Fascino Frizzante DOC Treviso Organic

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
28.03.2023
Opinia zweryfikowana

Przepyszne, piękna butelka, idealne na prezent!!!!!

9ocena
21.02.2023
Opinia zweryfikowana

To bladożółte musujące wino przekonało mnie wyjątkową świeżością i delikatnością smaku. Posiada owocowy charakter, wyczuwalna jest w nim i gruszka i limonka. Na podniebieniu gładkie i przyjemnie. Zdecydowanie warto

8ocena
02.12.2022
Opinia zweryfikowana

Very very good frizzante. Initially I bought it for cocktails but it's better than that! So fresh and fruity, not too dry, not to bitter. Loved this prosecco!!!!

9ocena
24.10.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre prosecco, jedno z lepszych jakie piłam. Orzeźwiające z dobrą proporcją cytrusów do ilości bąbelków. Do tego organiczne. Polecam

8ocena
17.08.2022
Opinia zweryfikowana

Dobre mocno nagazowane proseco, duzy plus za "organic"