Wino Cape Dream Chenin Blanc 2022 605065

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cape Dream Chenin Blanc 2022 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Cape Dream Chenin Blanc 2022 605065

RPA
Białe, Wytrawne 2022 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
44.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
55 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Cape Dream Chenin Blanc

Orzeźwiające białe wino wytrawne z RPA, powstające w 100% ze szczepu Chenin Blanc. Winnice, z których pochodzą zbiory znajdują się w okolicy Breede River Valley, w regionie Western Cape. Wino przechodzi fermentację w butelce i dojrzewa w nich przez 9 miesięcy przed trafieniem do kieliszków winnych entuzjastów.

Pełen złotych refleksów kolor z akcentami zieleni reprezentuje doskonale delikatny i rześki charakter wina. W bukiecie aromatów odnajdziemy nade wszystko subtelne białe kwiaty i ekspresyjne cytrusowe owoce. Na podniebieniu zaskakująćo kremowe i gładkie, z harmonijną kwasowością, która nie wybija się na pierwszy plan. Finisz zdradza akcenty słodkich owoców, a jednocześnie wyraźnie orzeźwia.

To idealny wybór na aperitif, ale to także doskonały towarzysz delikatnych przekąsek czy dań opartych na rybach. Butelka, którą warto ze sobą mieć na letnim spotkaniu ze znajomymi.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Les Grands Chais De France producent

Charakterystyka Cape Dream Chenin Blanc

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cape Dream Chenin Blanc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.