Wino Cami De Flors Semi-Seco Cava Metode Tradicional 0.75 l 604291

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cami De Flors Semi-Seco Cava Metode Tradicional 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cami De Flors Semi-Seco Cava Metode Tradicional 0.75 l 604291

Białe, Półsłodkie 0.75 L korek
Musujące Kategoria
DO Cava Apelacja
47.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1367 sprzedanych butelek
6.67 średnia ocen: 6 głosów

Opis Cami De Flors Semi-Seco Cava Metode Tradicional

Produkowane metodą tradycyjną wino musujące z Hiszpanii, z apelacji Cava. Podstawowymi szczepami, które znajdziemy w butelce Cami de Flors są Xarel-lo, Parellada oraz Macabeo. Niezwykle smukłe i eleganckie bąbelki w kieliszku zachwycają aromatami jabłek i kwiatów. Na języku gładka tekstura wina równoważy się z owocowym, ekspresyjnym bukietem i delikatnym finiszem. Cava Cami de Flors to doskonały wybór zarówno na odświeżenie po produktywnym dniu pracy, jak i do delikatnej kolacji z przyjaciółmi lub wybranką serca. Łagodny smak wynikający z odrobiny cukru resztkowego w butelce czyni je atrakcyjnym dla wielu różnych gustów winiarskich!

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Josep Masachs producent

Charakterystyka Cami De Flors Semi-Seco Cava Metode Tradicional

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cami De Flors Semi-Seco Cava Metode Tradicional

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
14.12.2023
Opinia zweryfikowana

Świetna Cava. Jedna najlepsza ze słodszych odmian.

6ocena
11.04.2022
Opinia zweryfikowana

Dla mnie nieco za słodkie, intensywnie owocowe, z aromatami białych kwiatów i białych owoców. W ustach bardzo przyjemne, z drobnymi bąbelkami, które nie uciekają nadmiernie szybko. Dla mnie propozycja do picia solo latem, dobrze schłodzona, bardzo prosta w odbiorze, zupełnie codzienna. Na minus zupełny brak aromatów drożdżowych, których nuty oczekiwałam po metodzie tradycyjnej. W towarzystwie skradło serca osób sięgających po słodsze, bardzo aromatyczne butelki.

7ocena
16.02.2022

Gładkie, eleganckie, przyjemne, a przy tym niezwykle delikatne z wyraźną nutą słodyczy przełamaną orzeźwieniem. Na aperitif dla subtelniejszego podniebienia albo do deseru w sam raz. Wśród znajomych również sprawdzi się idealnie.

5ocena
17.03.2021
Opinia zweryfikowana

Słodsza wersja, dobra dla kobiet pod jakieś słodkie desery, albo jako propozycja na romantyczny wieczór, niemniej jednak do wypicia solo trzeba lubić taki poziom słodyczy w winie robionym metodą tradycyjną.

06.11.2020
Opinia zweryfikowana

Świetne wino

6ocena
07.10.2020
Opinia zweryfikowana

Przednie bąbelki. Nie opijałbym tym ślubu, urodzin czy nowego auta. Ale podwyżkę już tak. Dość słodkie jak na kategorie półwytrawne.