Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2019 604097

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2019 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2019.

Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2019 604097

Czerwone, Wytrawne 2019 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
186.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
300 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 6 głosów

Opis Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley

Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley to wytrawne, czerwone wino z Australii posiadające pełny i czerwonociemny kolor. Wśród aromatów odnajdziemy nutę lukrecji, jeżyny, mięty i czekolady, które przeplatają się z zapachem wanilii i przypraw. Na podniebieniu wino dobrze zbudowane, pełne smaków wspomnianych wcześniej aromatów oraz śliwki i dębu. Wyczuwalne garbniki dające wrażenie suchości w ustach. Na finiszu pozostaje długi, przyjemny posmak. Wino polecamy serwować w towarzystwie mięs, szczególnie wołowiny i cielęciny.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
36 leżakowanie
Calabria Family Wines producent

Charakterystyka Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley

Milutko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
28.11.2022

Shiraz o ciemnofioletowej, wręcz czarnej barwie, w aromacie i smaku zdecydowanie dominują ciemne owoce w tle i nuty suszonych śliwek i dębu. Jest dobrze zbalansowany z delikatną wyrazistą taniną .Długi owocowy finisz.

8ocena
28.07.2022

Calabria Bros prezentuje nam piękną barwę w kieliszku, wręcz czarną! Wśród aromatów poza owocami mamy drzewo cedrowe, wanilię, czekoladę oraz lukrecję. W moim odczuciu czuć dość wyraźne słodkawe akcenty. Ciekawe, spodobało mi się.

8ocena
25.07.2022

Doskonały, wyjątkowej klasy shiraz. Pięknie zrównoważona słodycz, intensywne owoce (jagody) i nuty beczkowe (ale wyważone, nie przesadzone i nie nazbyt intensywne). Wino bogate, zrównoważone, krągłe, o długim finiszu i intensywnej ciemnej, barwie.

10ocena
11.05.2022

Pierwszorzędny reprezentant Shiraza z Doliny Barossy, wino jest bardzo bogate, mamy tu śliwki, jeżyny, ciemne owoce, beczka, kakao, pojawiają się też akcenty mentolowe. Tutaj śmiało możemy uderzyć w dobrej jakości mięso, grillowany stek na pewno wjedzie dobrze, choć wino mógłbym pić sam w domowym zaciszu, rozkoszując się smakiem.

10ocena
26.04.2022

Jak myślę o dobrym Shirazie, to mam na myśli Calabrie. W smaku fantastycznie łączy ze sobą słodką śliwkę z wytrawniejszymi, pieprznymi nutami i powagą dębu. Warte swojej ceny tak samo, jak warte poświęcenia czasu na spędzenie go przy kieliszku.

9ocena
30.08.2021

Wzorcowy shiraz z Barossy. Soczysty, ciepły, dużo w nim się dzieje. W idealnym momencie do picia - taniny ładnie się wtopiły. Szczerze polecam.