Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2018 604097

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2018 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2018.

Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2018 604097

Czerwone, Wytrawne 2018 0,75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
154,00 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
232 sprzedanych butelek
9.25 średnia ocen: 4 głosów

opis wina

Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley to wytrawne, czerwone wino z Australii posiadające pełny i czerwonociemny kolor. Wśród aromatów odnajdziemy nutę lukrecji, jeżyny, mięty i czekolady, które przeplatają się z zapachem wanilii i przypraw. Na podniebieniu wino dobrze zbudowane, pełne smaków wspomnianych wcześniej aromatów oraz śliwki i dębu. Wyczuwalne garbniki dające wrażenie suchości w ustach. Na finiszu pozostaje długi, przyjemny posmak. Wino polecamy serwować w towarzystwie mięs, szczególnie wołowiny i cielęciny.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
36 leżakowanie
Calabria Family Wines producent

Charakterystyka wina

Milutko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
11.05.2022

Pierwszorzędny reprezentant Shiraza z Doliny Barossy, wino jest bardzo bogate, mamy tu śliwki, jeżyny, ciemne owoce, beczka, kakao, pojawiają się też akcenty mentolowe. Tutaj śmiało możemy uderzyć w dobrej jakości mięso, grillowany stek na pewno wjedzie dobrze, choć wino mógłbym pić sam w domowym zaciszu, rozkoszując się smakiem.

10ocena
26.04.2022

Jak myślę o dobrym Shirazie, to mam na myśli Calabrie. W smaku fantastycznie łączy ze sobą słodką śliwkę z wytrawniejszymi, pieprznymi nutami i powagą dębu. Warte swojej ceny tak samo, jak warte poświęcenia czasu na spędzenie go przy kieliszku.

9ocena
30.08.2021

Wzorcowy shiraz z Barossy. Soczysty, ciepły, dużo w nim się dzieje. W idealnym momencie do picia - taniny ładnie się wtopiły. Szczerze polecam.

Oferta dostępna po zalogowaniu