Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2019 604097

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2019 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2019.

Wino Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley 2019 604097

Czerwone, Wytrawne 2019 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
186.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
406 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 7 głosów

Opis Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley

Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley to wytrawne, czerwone wino z Australii posiadające pełny i czerwonociemny kolor. Wśród aromatów odnajdziemy nutę lukrecji, jeżyny, mięty i czekolady, które przeplatają się z zapachem wanilii i przypraw. Na podniebieniu wino dobrze zbudowane, pełne smaków wspomnianych wcześniej aromatów oraz śliwki i dębu. Wyczuwalne garbniki dające wrażenie suchości w ustach. Na finiszu pozostaje długi, przyjemny posmak. Wino polecamy serwować w towarzystwie mięs, szczególnie wołowiny i cielęciny.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
36 leżakowanie
Calabria Family Wines producent

Charakterystyka Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley

Milutko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Calabria Bros Old Vine Shiraz Barossa Valley

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
31.12.2023
Opinia zweryfikowana

Ciemne w kieliszku, ciemne na języku. Ciemne owoce. Długi, ciemny finisz. Bardzo dobry shiraz.

9ocena
28.11.2022
Opinia zweryfikowana

Shiraz o ciemnofioletowej, wręcz czarnej barwie, w aromacie i smaku zdecydowanie dominują ciemne owoce w tle i nuty suszonych śliwek i dębu. Jest dobrze zbalansowany z delikatną wyrazistą taniną .Długi owocowy finisz.

8ocena
(Doradca Klienta) 28.07.2022
Opinia zweryfikowana

Calabria Bros prezentuje nam piękną barwę w kieliszku, wręcz czarną! Wśród aromatów poza owocami mamy drzewo cedrowe, wanilię, czekoladę oraz lukrecję. W moim odczuciu czuć dość wyraźne słodkawe akcenty. Ciekawe, spodobało mi się.

8ocena
(Doradca Klienta) 25.07.2022
Opinia zweryfikowana

Doskonały, wyjątkowej klasy shiraz. Pięknie zrównoważona słodycz, intensywne owoce (jagody) i nuty beczkowe (ale wyważone, nie przesadzone i nie nazbyt intensywne). Wino bogate, zrównoważone, krągłe, o długim finiszu i intensywnej ciemnej, barwie.

10ocena
11.05.2022

Pierwszorzędny reprezentant Shiraza z Doliny Barossy, wino jest bardzo bogate, mamy tu śliwki, jeżyny, ciemne owoce, beczka, kakao, pojawiają się też akcenty mentolowe. Tutaj śmiało możemy uderzyć w dobrej jakości mięso, grillowany stek na pewno wjedzie dobrze, choć wino mógłbym pić sam w domowym zaciszu, rozkoszując się smakiem.

10ocena
26.04.2022

Jak myślę o dobrym Shirazie, to mam na myśli Calabrie. W smaku fantastycznie łączy ze sobą słodką śliwkę z wytrawniejszymi, pieprznymi nutami i powagą dębu. Warte swojej ceny tak samo, jak warte poświęcenia czasu na spędzenie go przy kieliszku.

9ocena
30.08.2021
Opinia zweryfikowana

Wzorcowy shiraz z Barossy. Soczysty, ciepły, dużo w nim się dzieje. W idealnym momencie do picia - taniny ładnie się wtopiły. Szczerze polecam.