Wino Brancaia Tre Toscana I.G.T. 600003

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Brancaia Tre Toscana I.G.T. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Brancaia Tre Toscana I.G.T. 600003

Spokojne Kategoria
IGT Toscana Apelacja
59.99 zł

podstawowa

66 sprzedanych butelek
7.70 średnia ocen: 5 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Brancaia Tre Toscana I.G.T.

Brancaia Tre to supertoskan będący mieszanką Sangiovese, Merlot i Cabernet Sauvignon. Zarówno nos i usta pełne są aromatów śliwek i jagód. Kwasowość jest na dobrym poziomie, wino nie męczy, łatwo się je pije, w końcówce soczyste owoce.Wine Spectator przyznał mu 88 punktów.

16-18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
La Brancaia S.a.r.l. producent

Charakterystyka Brancaia Tre Toscana I.G.T.

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Brancaia Tre Toscana I.G.T.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
4.5ocena
04.10.2011
Opinia zweryfikowana

Jest karafka Cabernet. Jest kieliszek Bordeaux. W kieliszku supertoskan. No i superrozczarowanie. O ile aromat zmusza do zastanowienia się chociaż przez chwilę, co się w nim tli, a tli się w nim co nieco (tylko co?), o tyle świeży, rześki smak ucieszy zapewne przede wszystkim miłośników bezwstydnej i nieokiełznanej kwasowości. Czyżby mimo IGT w nazwie było to jednak vino da tavola?