Wino Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla 604101

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla 604101

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
42.99 zł

podstawowa

201 sprzedanych butelek
6.20 średnia ocen: 5 głosów

Opis Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla

Bodegas Luzon Verde Organic charakteryzuje się intensywnym, wiśniowym kolorem z fioletowym wykończeniem. W nosie wyczuwalne dojrzałe, czerwone owoce w połączeniu z nutami kwiatowymi i akcentami mineralnymi. Na podniebieniu wino jest żywe, zrównoważone i mięsiste, z dobrą owocowością. Wyczuwalna słodycz, która pozostaje na ustach przez długi czas. Wino można parować z sałatkami, wieprzowiną, kurczakiem, wołowiną, rybami oraz ryżami i makaronami. Winnice znajdują się w południowo-wschodniej Hiszpanii, na północy prowincji Murcia, ponad 600 metrów nad poziomem morza. Gleby są ubogie w materiał organiczny, kamieniste i obfite w wapień. Grona wytwarzają małe skupiska o dobrym stężeniu cukru, doskonałej kwasowości i grubszych skórkach. Wino Luzon Verde Organic jest winem organicznym, posiadającym certyfikat.

18°C TEMP. PODANIA
Bodegas Luzón producent

Charakterystyka Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla

Milutko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
18.05.2022
Opinia zweryfikowana

Niestety wina organiczne mnie rozczarowują, są zbyt kwaśne. W podobnej cenie można znaleźć bardziej szlachetne.

7ocena
13.05.2022
Opinia zweryfikowana

Barwa piękna intensywna, zapach też przyzwoity, ale smak mnie nie przekonuje, mocno kwaskowy. Za taką cenę jednak do mięsiwa może być.

7ocena
29.12.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo owocowe. Delikatne. Ani trochę cierpkie. Raczej dla tych co lubią wina domowe takie z włoskiej piwnicy :)

6ocena
(Doradca Klienta) 16.03.2021

Wolałam je zdecydowanie w towarzystwie jedzenia jako miłe uzupełnienie. Sugerując się opisem i bardzo przyjemną etykietą liczyłam na więcej nut czerwonych owoców, kwiatowych i słodkawy finish ale nie wychwyciłam ich tak wyraźnie. Wino uniwersalne z lekko wybijającą się kwasowością.

6ocena
12.12.2019
Opinia zweryfikowana

Niestety mnie to wino nie przekonuje :( Faktycznie ma piękny kolor, aromat też niczego sobie, ale najważniejszy zmysł w przypadku wina smak rozczarowuje! Wg mnie nie jest ono bardzo owocowe jak podano w opisie z lekkim słodkim posmakiem, tylko kwaśne! Zbyt duża kwasowość dominuje to wino i nie daje wybić się owocom, nawet napowietrzenie nie niweluje tej kwasowości. Nie polecam, bo nie warto męczyć się przy tej butelce! :(