Wino Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla 604101

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Bodegas Luzon Verde Organic Red Jumilla 604101

Czerwone, Wytrawne 0,75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
42,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
129 sprzedanych butelek
6,00 średnia ocen: 1 głosów

opis wina

Bodegas Luzon Verde Organic charakteryzuje się intensywnym, wiśniowym kolorem z fioletowym wykończeniem. W nosie wyczuwalne dojrzałe, czerwone owoce w połączeniu z nutami kwiatowymi i akcentami mineralnymi. Na podniebieniu wino jest żywe, zrównoważone i mięsiste, z dobrą owocowością. Wyczuwalna słodycz, która pozostaje na ustach przez długi czas. Wino można parować z sałatkami, wieprzowiną, kurczakiem, wołowiną, rybami oraz ryżami i makaronami. Winnice znajdują się w południowo-wschodniej Hiszpanii, na północy prowincji Murcia, ponad 600 metrów nad poziomem morza. Gleby są ubogie w materiał organiczny, kamieniste i obfite w wapień. Grona wytwarzają małe skupiska o dobrym stężeniu cukru, doskonałej kwasowości i grubszych skórkach. Wino Luzon Verde Organic jest winem organicznym, posiadającym certyfikat.

18°C TEMP. PODANIA
Bodegas Luzón producent

Charakterystyka wina

Milutko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6ocena
12.12.2019

Niestety mnie to wino nie przekonuje :( Faktycznie ma piękny kolor, aromat też niczego sobie, ale najważniejszy zmysł w przypadku wina smak rozczarowuje! Wg mnie nie jest ono bardzo owocowe jak podano w opisie z lekkim słodkim posmakiem, tylko kwaśne! Zbyt duża kwasowość dominuje to wino i nie daje wybić się owocom, nawet napowietrzenie nie niweluje tej kwasowości. Nie polecam, bo nie warto męczyć się przy tej butelce! :(