Wino Black Tower Rose 600469

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Black Tower Rose w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Black Tower Rose 600469

Różowe, Półwytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

682 sprzedanych butelek
7.65 średnia ocen: 13 głosów
79 ocena sommeliera

Opis Black Tower Rose

Black Tower to wino różowe, w którym znajdujemy dużo orzeźwienia i delikatności. W nosie wyczujemy wyraźne truskawki i maliny. W smaku urzeka lekkością, odpowiednio schłodzone będzie świetnym kompanem letnich dni.

8-10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Reh-Kenderman Gmbh Weinkellerei producent

Charakterystyka Black Tower Rose

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

opinia sommeliera

Rodzina Reh potrafi podarować światu wina wyjątkowe, na lata, ale świetnie sobie radzi w oferowaniu nam win mniej skomplikowanych, którymi możemy niezobowiązująco cieszyć się każdego dnia. Rose ten drugi cel spełni pewnie bez zarzutu, a jego prosta, przyjemnie słodkawa owocowa natura i umiejętna, czysta winifikacja, zachecają do sięgniecia po kieliszek tego wina przy lekkim lunchu albo jako towarzysza rozmowy.


Oceny użytkowników o: Black Tower Rose

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
1ocena
13.08.2013

Jak ktoś lubi niskoalkoholowe wina pokroju Carlo Rossi to to wino będzie dla niego idealne. Ja osobiście w takich nie gustuję.

21.07.2013

No i kolejny raz niemieckie wina zaskakują nie tylko mnie. Czy wino różowe, półsłodkie (nie zgadzam się z określeniem widniejącym na butelce, jako że to wino jest półwytrawne) może smakować? Wcześniej powiedziałabym, że nie, nie może. A jednak. To naprawdę przyjemne, owocowe, lekko truskawkowe wino, po prostu fajne. Polecam oczywiście mocno schłodzone.

9ocena
12.09.2010
Opinia zweryfikowana

Orzeźwiające i lekkie. Najlepsze schłodzone. Nie jest to może nie wiadomo jak wykwintna uczta dla podniebienia, ale z pewnością jest to jedno z tych win, po którego wypiciu, mogłem bez cienia wątpliwości stwierdzić, że mi smakowało. Przy takim winie można spokojnie konwersować, nie obawiając się, że rozmowę zakłóci gwałtowny protest kupek smakowych domagających się zneutralizowania nadmiernej kwasowości jakąś sztuką mięsa czy kawałkiem sera.