Nowość
Wino Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza 2021 604881

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza 2021 604881

Czerwone, Wytrawne 2021 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
29,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
202 sprzedanych butelek
7.40 średnia ocen: 5 głosów

opis wina

Czerwone wino wytrawne pochodzące ze słynnego regionu Mendoza, który leży w Południowej Ameryce, w Argentynie. Powstaje w wyniku kupażowania dwóch odmian słynących z pełnych i esencjonalnych win - Cabernet Sauvignon oraz Malbec. Takie połączenie zapewnia wyraziste efekty w kieliszku.

Głębokie w kolorze wino otwiera się bukietem pełnym czerwonych owoców leśnych. Soczyste jeżyny i jagody doskonale uzupełniają wyczuwalną delikatną taninę i orzeźwiającą kwasowość. Owocowy i soczysty finisz zamyka wyrazistą, acz niedominującą całość.

Astica Cabernet Sauvignon Malbec sprawdzi się idealnie przy desce serów i wędlin, jak również przy posiłkach opartych na mięsach. To także doskonała propozycja na niezobowiązujące przyjęcie ze znajomymi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Bodegas Trapiche producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
05.05.2022

Proste, ale bardzo przyjemne wino. Jest świeży owoc, dużo porzeczek i jeżyn, można zabrać na piknik lub nagrilla do znajomych, pić, śmiać się i cieszyć się życiem.

7ocena
08.03.2022

Bardzo ciekawy kupaż, świetnie łączy się Malbec i Cabernet Sauvignon, tworząc orzeźwiające, sympatyczne wino. Dużo owoców z jagodami na pierwszym planie plus pikantne akcenty dają przyjemny i niebanalny finisz. Idealne do makaronów, ale solo też się sprawdzi. Cena zachęca, warto degustować, Mendoza nie zawodzi :)

8ocena
17.02.2022

Wino czerwone o głębokim kolorze, wyczuwalne owoce leśne, jeżyny i jagody. Idealne do mięs, serów i wędlin.

8ocena
31.01.2022

Bardzo sympatyczne wino, już sama etykieta wzbudziła dobrą energię i przyciągnęła uwagę gości. A potem butelka zachwyciła. Wino jest uniwersalne i przyjemne. Kombinacja topowych dla Argentyny szczepów czyni je niebanalnym i wyrazistym. Kolor jest piękny i głęboki, bukiet bardzo owocowy: truskawka, porzeczka, jeżyny. jagody. Delikatne taniny i przyjemna świeżość, polecam.