Wino Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza 604881

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza 604881

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
36.99 zł

podstawowa

689 sprzedanych butelek
6.17 średnia ocen: 12 głosów

Opis Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza

Czerwone wino wytrawne pochodzące ze słynnego regionu Mendoza, który leży w Południowej Ameryce, w Argentynie. Powstaje w wyniku kupażowania dwóch odmian słynących z pełnych i esencjonalnych win - Cabernet Sauvignon oraz Malbec. Takie połączenie zapewnia wyraziste efekty w kieliszku.

Głębokie w kolorze wino otwiera się bukietem pełnym czerwonych owoców leśnych. Soczyste jeżyny i jagody doskonale uzupełniają wyczuwalną delikatną taninę i orzeźwiającą kwasowość. Owocowy i soczysty finisz zamyka wyrazistą, acz niedominującą całość.

Astica Cabernet Sauvignon Malbec sprawdzi się idealnie przy desce serów i wędlin, jak również przy posiłkach opartych na mięsach. To także doskonała propozycja na niezobowiązujące przyjęcie ze znajomymi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Bodegas Trapiche producent

Charakterystyka Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Astica Cabernet Sauvignon Malbec Mendoza

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
2ocena
01.02.2024
Opinia zweryfikowana

Niestety niczym to wino nie zaskakuje. Słabe, w tym budżecie jest wiele innych lepszych

3ocena
14.09.2023
Opinia zweryfikowana

Niestety pomimo pięknej etykiety, wino bardzo nieprzyjemne w smaku - kwaśne i cierpkie, bez względu na temperaturę schłodzenia. Nam wybitnie nie przypasowało.

8ocena
05.07.2023
Opinia zweryfikowana

Dobre połączenie dwóch popularnych szczepów. Lekka kwasowość, wyczuwalne taniny i nuty pieprzu. Etykieta wskazuje na delikatniejszą propozycję natomiast w środku wytrawne i interesujące wino

7ocena
27.03.2023
Opinia zweryfikowana

Dosyć rzadki blend CS-a z Malbekiem - i już to jest godne spróbowania. Jest mocno wytrawne i to może razić początkujących "winopijców".

4ocena
02.12.2022
Opinia zweryfikowana

Average at best, more low quality. Better than the white, but still just some average every day wine.

6ocena
02.11.2022
Opinia zweryfikowana

Przyzwoite wino domowe, jednak nie powtórzymy - wypite, zapomniane.

7ocena
07.08.2022
Opinia zweryfikowana

Zasłużona siódemka. W tej kategorii cenowej solidne oraz pełne wino. Niewątpliwie dominują nuty owocowe. Dobrze sprawdzi się podane do makaronu lub cięższych dań

7ocena
05.05.2022
Opinia zweryfikowana

Proste, ale bardzo przyjemne wino. Jest świeży owoc, dużo porzeczek i jeżyn, można zabrać na piknik lub nagrilla do znajomych, pić, śmiać się i cieszyć się życiem.

7ocena
08.03.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo ciekawy kupaż, świetnie łączy się Malbec i Cabernet Sauvignon, tworząc orzeźwiające, sympatyczne wino. Dużo owoców z jagodami na pierwszym planie plus pikantne akcenty dają przyjemny i niebanalny finisz. Idealne do makaronów, ale solo też się sprawdzi. Cena zachęca, warto degustować, Mendoza nie zawodzi :)

8ocena
17.02.2022
Opinia zweryfikowana

Wino czerwone o głębokim kolorze, wyczuwalne owoce leśne, jeżyny i jagody. Idealne do mięs, serów i wędlin.

8ocena
(Doradca Klienta) 31.01.2022

Bardzo sympatyczne wino, już sama etykieta wzbudziła dobrą energię i przyciągnęła uwagę gości. A potem butelka zachwyciła. Wino jest uniwersalne i przyjemne. Kombinacja topowych dla Argentyny szczepów czyni je niebanalnym i wyrazistym. Kolor jest piękny i głęboki, bukiet bardzo owocowy: truskawka, porzeczka, jeżyny. jagody. Delikatne taniny i przyjemna świeżość, polecam.