Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Wina Alazani Valley

3 produkty

Zobacz jako
Siatka
Sortuj
Sortuj wg
  • Bestseller
  • Nowy
  • Cena malejąco
  • Cena rosnąco
  • Nazwa A-Z
  • Nazwa Z-A
  • Ocena Sommeliera
  • Ocena Klientów
  • Ilość Opinii
Bestseller
opinia 4.55 (93)
54,99 zł
Białe Półsłodkie Gruzja
49,49 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
Białe Półsłodkie Gruzja
Bestseller
opinia 4.4 (68) sommelier 78 pkt
54,99 zł
Czerwone Półsłodkie Gruzja
49,49 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
Czerwone Półsłodkie Gruzja
Wycofane
opinia 4 (5)
38,99 zł
Czerwone Półsłodkie Gruzja
35,09 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
Czerwone Półsłodkie Gruzja

Niedostępny

Region Alazani Valley - więcej niż wino

Produkcja wina jest silnie zakorzeniona w gruzińskiej kulturze. Jego początki sięgają wielu wieków wstecz. Określenie “Alazani Valley” oznacza dolinę rzeki Alazani, położoną w gruzińskim regionie Kakheti. To wyjątkowo żyzny region słynący ze starożytnych tradycji tworzenia wysokiej jakości win. Dolina ta dzieli się na 7 najistotniejszych podregionów dla win, które mają zastrzeżone nazewnictwo miejsca pochodzenia upraw winorośli. Prawy brzeg rzeki Alazani stanowią podregiony, takie jak Mukuzani, Tsinandali, Akhasheni, Vazisubani a podregiony Kindzmarauli, Napareuli i Kvareli usytuowane są na lewym brzegu rzeki. Region ten to najczystsza legenda, symbol harmonii między ziemią a sztuką winiarską. To tutaj powstają świetne, od wytrawnych po półsłodkie wina zaskarbiające sobie zaufanie sommelierów i restauratorów na całym świecie.

Wino Alazani Valley - rzemiosło w butelce

W Gruzji do wytwarzania wina używa się jedynie lokalnych odmian winogron, takich jak Saperavi, Rkatsiteli, Aleksandrouli czy Mujuretuli. Czym jest zatem Alazani Valley wino? Wino Alazani Valley powstaje z najwyższej jakości winogron uprawianych w regionie Kakheti. Dzięki nim w każdym łyku odkryjesz bogactwo smaku, który przeniesie Cię w malownicze rejony gruzińskiej tradycji. Gruzja oferuje niepowtarzalne wina z Alazani Valley, które są owocem niezwykłego kunsztu i starannej selekcji winorośli. Każda butelka to podróż przez krajobrazy, smaki i zapachy, które zapadną Ci w pamięć na zawsze.

Alazani Valley wino cena

A jaka jest cena wino Alazani Valley? I tutaj pojawia się dobra informacja, że te bardzo dobrej jakości produkty dostępne są dla wszystkich miłośników wina w bardzo atrakcyjnych cenach bo już od ok. 40 zł. Wina z Alazani Valley spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających koneserów, nie obciążając przy tym Twojego portfela.

Alazani Valley białe półsłodkie

Czy marzysz o delikatnym, białym winie o półsłodkim smaku? Nasze ulubione Alazani Valley białe półsłodkie jest odpowiedzią na Twoje pragnienia. Lokalne grona Rkatsiteli, z których wino jest wytwarzane, oddają harmonię słodyczy i świeżości, która rozpieszcza podniebienie i pobudza zmysły. Pozwól sobie na chwilę relaksu z kieliszkiem wyjątkowego wina Alazani Valley. Możesz pić je solo jak i również zestawić z sałatkami owocowymi, tartaletkami lub lodami waniliowymi.

Odkryj z nami piękno Alazani Valley

Absolutnie posmakuj wina z Alazani Valley i wybierz swoje ulubione. To nie tylko miejsce, ale także podróż przez tradycję, smak i aromat. Niech Alazani Valley będzie Twoim przystankiem w podróży po świecie wina a obiecujemy, że każdy łyk stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Nie zwlekaj - Gruzja stoi otworem!