Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Stag Hunter Whisky UR.03

4 (9)
Ocena sommeliera 70 pkt
44,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 112
Sprzedanych butelek

Opis Stag Hunter Whisky

Stag Hunter to szkocka whisky wyprodukowana tradycyjną metodą destylowania w miedzianych aparatach. W nosie i na podniebieniu jest delikatna i łagodna, z wyczuwalnymi nutami kwiatów i subtelnymi nutami słodu. Jest to ciepła, łagodna whisky z gładkim finiszem. Idealnie sprawdzi się w wersji solo, jak i składnik drinków.
16℃
temp. podania
40%
Zawartość alkoholu
Burlington Drinks Co.
Producent

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
9 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Sympatyczna whisky,
Sympatyczna whisky, bardzo delikatna, świetnie sprawdzi się solo z lodem, ale z sokiem jabłkowym też dobrze smakuje. Bez fajerwerków, ale fajny trunek w dobrej cenie, przy niskim budżecie koniecznie sięgnij po butelkę tej whisky :)
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Niewyczuwalny alkohol co może
Niewyczuwalny alkohol co może być zaletą lub wadą. Dla mnie za bardzo płaska, jednak cena rekompensuje doznania. Polecam solo.
star star star star star
Whisky jest delikatna ,alkohol
Whisky jest delikatna ,alkohol nie przebija się tak mocno jak w tanich sklepowych whisky ,polecam w proporcji 1:1 z colą i do tego 4 kostki lodu który wychładza alkohol i wydobywa smak ,jak dla mnie dobra Whisky dla ludzi ze skromnym budżetem na różne okazje !

3 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto