Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Koval Rye Whiskey KV.06

5 (1)
233,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 12
Sprzedanych butelek

Opis Koval Rye Whiskey

Koval Rye Whiskey to rewelacyjna, unikalna whiskey wyprodukowana przez Koval Distillery, renomowanego producenta z Chicago z austriackimi korzeniami. Małżeństwo zarządzające destylarnią niezwykłą uwagę przykłada do jakości swoich produktów - ich głównym założeniem jest tworzenie trunków "od ziarna do butelki", organicznych, unikalnych. Whiskey Rye wyprodukowana została w 100% z żyta - bez żadnych domieszek innego zboża. W nosie whiskey jest świeża, lekka, owocowa, z delikatną nutą przypalonego karmelu, imbiru, gałki muszkatołowej i kopru. Na podniebieniu wyczuwalny jest chleb razowy, słodko-pikantna mieszanka miodu i imbiru, orzechy, anyż. Whiskey zachwyca swoją wyjątkowością, zaskakuje bogactwem i delikatnością aromatów oraz przyjemnym smakiem.
16℃
temp. podania
40%
Zawartość alkoholu
Koval
Producent

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
1 opinia
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Super whisky - warto
Super whisky - warto

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto