Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

J.A. Baczewski Suweren AM.165

5 (10)
Ocena sommeliera 95 pkt
116,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 628
Sprzedanych butelek

Opis J.A. Baczewski Suweren

Wódka SUWEREN to wódka o wyjątkowej recepturze sprzed lat. Smak i aromat wódki nawiązują do najlepszego okresu w historii firmy Baczewski, tj. do lat dwudziestych. Wódka Baczewski wytwarzana jest na bazie trzykrotnie destylowanego spirytusu ziemniaczanego. Ma delikatny aromat skórek pomarańczowych oraz zachwyca pełnym i subtelnym smakiem. Przyjemna ostrość na języku została świetnie przełamana aromatem słodkiej pomarańczy.

Wódka Baczewski Suweren – smak i aromat historii

W okresie międzywojennym wódka Suweren była znana na całym świecie. Dziś wraca na półki wciąż destylowana w ten sam sposób. Produkcja została uruchomiona w 1782 roku pod Lwowem, kiedy to rodzina Baczewskich uruchomiła niewielką gorzelnię. W roku 1810 Leopold Baczewski przeniósł ją do Lwowa. W czasie II wojny światowej fabryka została zniszczona i dopiero w 1956 roku rodzina Baczewskich odzyskała prawa do znaku towarowego i wraz z Eduardem Gesslerem wznowiła produkcję zachowując przedwojenną recepturę. W niewielkiej wytwórni przy wiedeńskim oddziale nadal powstaje słynna i nagradzana wódka ziemniaczana Suweren.

Wódka Baczewski Suweren to produkt Premium

Baczewski Suweren to wódka ręcznie butelkowana do ekskluzywnych karafek odwzorowujących te, w których wódka była sprzedawana przed wojną. Smak historii, renoma marki oraz esencjonalny aromat sprawiają, że właśnie ten produkt będzie świetną odpowiedzią na pytanie: jaki alkohol na prezent?
6℃
temp. podania
40%
Zawartość alkoholu
J.A. Baczewski
Producent

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
10 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Świetna wódka Baczewski Suweren.
Świetna wódka Baczewski Suweren. Piękny zapach pomarańczy, intensywny i mocny smak a przy tym delikatność wódki ziemniaczanej. Idealna wódka na prezent i do świętowania ważnych okazji. Produkt Premium, kult historii i przedwojenna receptura - Polecam każdemu!
separator Opinia zweryfikowana
Delikatna,
Delikatna, idealny balans, najlepiej smakuje tylko lekko schłodzona. Odpowiednia zarówno do potraw wytrawnych jak i deserowo. Wg mnie najlepsza obecnie dostępna wódka.
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Intensywny i bardzo przyjemny
Intensywny i bardzo przyjemny aromat pomarańczy. W smaku dobrze zbalansowana wytrawność i cytrusowy posmak.

3 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto