Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

El Sol Pineapple AX.715

4 (5)
17,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 858
Sprzedanych butelek

Opis El Sol Pineapple

El Sol Pineapple to słodkie wino pełne wyjątkowych nut tropikalnych owoców idealnych na gorące, letnie dni. Połączenie klasycznego wina El Sol Espana wraz ze smakiem ananasa poskutowało niezwykle orzeźwiającym i harmonijnym winem, którego rześka struktura i słodkie nuty pozwalają poczuć się jak na wakacyjnych tropikach!

To wino, które idealnie sprawdzi się podczas letniego pikniku, spotkań z przyjaciółmi czy niejednej imprezie. To także ciekawy wybór do wypróbowania z deserami na bazie tropikalnych owoców. Pełnię swoich smakowych możliwości wino osiąga po schłodzeniu do około 6 stopni.
6℃
temp. podania
Ambra S.A.
Producent

Charakterystyka El Sol Pineapple

Aromatyczność

niska

Aromatyczność

Taniny

brak

Taniny

Kwasowość

niska

Kwasowość

Budowa

lekkie

Budowa

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
5 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Naprawdę słodkie wino.
Naprawdę słodkie wino. Aromat ananasa mocno wyczuwalny. Przed spożyciem wino należy schłodzić albo dodać kostki lodu. Bardzo fajne na lato.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto