Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Dorato Bianco 0.20L AX.142

4 (5)
6,29 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 1314
Sprzedanych butelek

Opis Dorato Bianco 0.20L

Dorato Bianco to słynne wino musujące stanowiące jedną z najczęściej wybieranych butelek tej kategorii w Polsce. Charakteryzuje się elegancką oprawą i uniwersalnym, słodkim smakiem, przełamanym szampańską świeżością i subtelnymi bąbelkami. Dzięki haromnii pomiędzy słodkimi akcentami owoców, a rześkimi elementami wino jest lekkie i orzeźwiające.

Dorato Bianco sprawdzi się jako aperitif, ale także wśród przekąsek i delikatnych deserów. To także odpowiedni wybór do celebrowania mniejszych i większych okazji w niezobowiązujących chwilach. Swoje walory ukazuje po schłodzeniu do około 6-8 stopni.
6℃
temp. podania
Ambra S.A.
Producent

Charakterystyka Dorato Bianco 0.20L

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
5 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Lekkie,
Lekkie, słodkie, doskonałe na każde okazję i każdą kieszeń

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto