Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Cin Cin Spritz 1L AX.411

4.5 (8)
17,54 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 186
Sprzedanych butelek

Opis Cin Cin Spritz 1L

Cin&Cin Spritz to znany i ceniony aperitif charakteryzujący się słodko-gorzkim smakiej płynącym z pomarańczy w odpowiedniej harmonii z ziołowymi akcentami. Swą popularność zawdzięcza bardzo istonej roli, jaką odgrywa w drinku o tej samej nazwie - Spritzu, bazującym na połączeniu z Prosecco, wodą gazowąną oraz lodem. W takim zestawieniu pełni rolę orzeźwiającego koktajlu idealnego na upalne dni.

10℃
temp. podania
8%
Zawartość alkoholu
Ambra S.A.
Producent

Charakterystyka Cin Cin Spritz 1L

Opinie klientów

4.5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
8 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Zakupiony do drinków.
Zakupiony do drinków. Super w smaku, można kombinować z pomarańczem, winem, wodą gazowana. Wychodzą bardzo smaczne, lekkie, aromatyczne drinki.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Pozytywne zaskoczenie jak na
Pozytywne zaskoczenie jak na tą cenę! Oczywiście drinki z użyciem Cin Cin to nie to samo co drink z Aperolem i Prosecco, ale po dodaniu wody gazowanej lub właśnie odrobiny Prosecco jest na prawdę całkiem niezły! Dlatego daje 8!

2 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto