Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Calvados V.S.O.P. CL.04

5 (4)
116,10 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 106
Sprzedanych butelek
Nagrody winiarskie 2
Nagrody winiarskie

Opis Calvados V.S.O.P.

Château du Breuil Calvados V.S.O.P. to jabłkowy destylat starzony przez 4 lata w beczkach. Ten tradycyjny, jakościowy, francuski trunek jest szlachetny i elegancki. Odznacza się bursztynową barwą oraz łagodnym, niezwykle przyjemnym smakiem owoców na podniebieniu. Rewelacyjny Calvados na rozpoczęcie przygody z tego rodzaju alkoholem.
5℃
temp. podania
40%
Zawartość alkoholu
Chateau Du Breuil
Producent

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
Destylaty owocowe mają to
Destylaty owocowe mają to do siebie, że potrafią być niezwykle przyjemne dzięki delikatnemu bukietowi... a jakże, owoców. I tak jest w tym przypadku, a co nie jest zaskakujące, pierwsze skrzypce grają tutaj jabłka z nutami przypraw. Przyjemnie złożone, a przy tym lekkie, przez co ma potencjał na pojednanie wielu gustów.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto