Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C. WC.71

5 (7)
50,40 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 181
Sprzedanych butelek

Opis Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C.

Colmei w języku weneckim znaczy małe pagórki tworzące wzgórze. Rodzina Bisol posiada takie wzgórze na północ od prowincji Treviso, w pobliżu podnóża Alp. Tam uprawiają winogrona użyte do tego szlachetnego prosecco. "Colmei" jest zbalansowane, owocowe, ładnie zaokrąglone. Żywe, o świetnie zbalansowanej kwasowości.
7℃
temp. podania
Bisol Desiderio & Figli Azienda Agricola
Producent

Charakterystyka Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C.

Pasuje do

Owoce morza

Owoce morza

Warzywa

Warzywa

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
7 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
To wino jest w
To wino jest w stanie nawrócić nawet najbardziej zagorzałego zwolennika, tak popularnych przecież w Polsce, SŁODKICH win musujących. Ta sztuka nie wyszła mi wśród bliskich wcześniej dwukrotnie przy użyciu innych wytrawnych bąbelków. Jednak z tym winem, za trzecim razem... pełen sukces!!Sam teraz zapoluję na kolejne okazy (szybciutko znikają i często niedostępne), bo pierwszy dostałem w prezencie, za co dziękuję podwójnie :)
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Schłodzone Jeio jest świetne
Schłodzone Jeio jest świetne na ciepłe, gorące i upalne dni. Polecam jako bardzo bezpieczny prezent dla kobiet nie będących koneserkami win. Ta butelka wygląda poprawnie, a jej zawartość zawsze robi pozytywne, zaskakujące wrażenie.
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Delikatne,
Delikatne, rześkie, owocowe, niesamowicie szybko znika z kieliszka. Dobrze schłodzone fantastycznie sprawdza się w upalne dni i wieczory. No cóż, Prosecco zobowiązuje i w tym przypadku z pewnością nie zawodzi.

3 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto