Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O. SC.116

4.45 (11)
44,10 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 1756
Sprzedanych butelek

Opis Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O.

Wino z Chile na bazie mieszanki Cabernet Sauvignon i Syrah. Pierwszy przejawia się nutami porzeczki i eukaliptusa, drugi nadaje tło jagód i kawy. W ustach miękkie i subtelnie owocowe.
17℃
temp. podania
Vina Santa Carolina S.A.
Producent

Charakterystyka Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O.

Pasuje do

Białe mięsa

Białe mięsa

Sery

Sery

Makarony

Makarony

Opinie klientów

4.45
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
11 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Rzec można że "słodycz".
Rzec można że "słodycz". Bynajmniej wino nie jest słodkie, ale pierwsze skojarzenie po degustacji to właśnie taka miła przyjemność. Wino dobre, zrównoważone i smaczne. Zasługuje na skosztowanie kolejny raz.
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wyśmienite wino - bardzo
Wyśmienite wino - bardzo zyskuje, jak trochę pooddycha zupełnie nie rozumiem 81TKM, szczególnie na tle innych win znacznie wyżej ocenianych, no ale co ja tam wiem o winach... ;-);-);-) Zachęcam do spróbowania i koniecznie wcześniej karafka, albo inne "oddychanie" :)
star star star star
Młode ale z wyraźnym
Młode ale z wyraźnym już, typowym dla cabernet zapachem czarnych jeżyn. Syrah dodaje więcej czarnej porzeczki. Na podniebieniu rozkłada się nad wyraz równomiernie, co może świadczyć o dobrej i starannej pracy włożonej w wino.Ma szanse za 2-3 lata stać się czymś więcej niż dobrą rezerwą. W mojej opinii, wino z potencjałem, które pije się z coraz większą przyjemnością za każdą kolejną lampką.

3 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto