Whiskey Yellow Rose Outlaw Bourbon 0.70 l 603323

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whiskey Yellow Rose Outlaw Bourbon 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whiskey Yellow Rose Outlaw Bourbon 0.70 l 603323

USA, Teksas
0.70 L korek
Whisky Kategoria
329.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Whiskey Yellow Rose Outlaw Bourbon

Yellow Rose Distillery swją siedzibę ma od 2010 roku w Teksasie. Yellow Rose Outlaw Bourbon, według producentów, łamie wszelkie schematy odnoszące się do Bourbona. Whiskey została wyprodukowana w 100% z ekologicznej kukurydzy, zaś tajemny proces produkcji skutkuje wyjątkowym, słodkim smakiem trunku. Whiskey starzona była w małych beczkach dla jeszcze mocniejszych doznań aromatycznych i smakowych. W barwie Yellow Rose Outlaw Bourbon jest złoto-miedziane. W nosie intensywnie przebijają się karmel, wanilia, nuty kwiatowe, miód i kukurydza. Na podniebieniu wyczuwalne są słodkie akcenty miodu, karmelu i wanilii, tosty z masłem, odrobina dymu. Finisz jest niezbyt długi, łagodny, delikatnie słodki. Yellow Rose Outlaw Bourbon zdobyła podwójne złoto w San Francisco World Spirit Competition oraz złoty medal i tytuł Best in Class w American Distilling Institute.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
6 leżakowanie
Yellow Rose Distillery producent

Oceny użytkowników o: Whiskey Yellow Rose Outlaw Bourbon

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.