Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez 0.70 l 603253

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez 0.70 l 603253

Hiszpania, Andaluzja
0.70 L korek
Brandy Kategoria
149.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
433 sprzedanych butelek
9.40 średnia ocen: 5 głosów

Opis Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez

Doskonała hiszpańska brandy, które dojrzewała w beczkach po sherry około 5 lat. W barwie przypomina orzech i bursztyn, z jasnymi miedzianymi refleksami. W nosie ta andaluzyjska brandy jest pełne, potężna, poważna i złożona. Wyczuwalne są drewno, karmelizowane orzechy, prażone migdały, suszona skórka pomarańczowa i wanilia. Degustacja przynosi delikatną słodycz oraz harmonijne połączenie wszystkich aromatów wyczuwalnych w bukiecie. Jest to doskonały przykład eleganckiej brandy na prezent oraz spokojne, przyjemne degustacje w gronie znajomych.

16°C TEMP. PODANIA
tak leżakowanie
Alvaro Domecq producent

Charakterystyka Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez

Delikatnie smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Wysokiej jakość brandy z Hiszpanii która dojrzewała w dwustupięćdziesięcio litrowych beczkach z dębu amerykańskiego, któych poprzednimi lokatorami były wcześniej wina Sherry Oloroso i Sherry Pedro Ximénez. Jak to zwykler w Hiszpani bywa starzenie odbywało się poprzez tradycyjna metodę solera gdzie podczas procesu starzenia nieustannie łączy się młodsze destylaty z tymi starszymi czego rezultatem są doskonale zbudowane trunki słynne na cały świat.Brandy ta odznacza się aromatem wanilii, rodzynek z delikatnym lecz długim słodko wytrawnym drzewnym finiszem.


Oceny użytkowników o: Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
07.02.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo harmonijne, wyważone smaki suszonych owoców, wanilii, słodyczy podbite delikatnymi nutami drewna. I do tego cudowny, złocisto-bursztynowy kolor. Idealne na relaksujący wieczór.

10ocena
16.05.2022
Opinia zweryfikowana

Przepyszne hiszpańskie brandy lezakowane w beczkach po sherry, wyraźne nuty rodzynek, wanilii i śliwek. Kosztuje nie mało, ale doznania smakowe zostają w pamięci na długo!!!!

9ocena
18.11.2021
Opinia zweryfikowana

Mnóstwo słodyczy i aromatów przynoszących na myśl ciepłe, kominkowe skojarzenia. Skórka pomarańczy, wanilia, cynamon, prażone orzechy. Uniwersalny charakter bez niszowych smaków i kontrowersyjnych nut sprawiają, że to pewniak przy wyborze prezentu, a przy tym doskonały alkohol wieczorowy na relaksujące chwile.

10ocena
16.10.2021

TO-JEST-TOTALNY-KOZAK! Naprawdę, jestem największym antyfanem koniaku i brandy, tych ostrych nut tytoniowych, pieprzu... Tutaj, czekoladka, suszone owoce, GŁADKIE wejście GŁADKI finisz, nie wypala mordki. Totalnie, polecam każdemu, kto chce mieć przyjemność z degustacji i szukania aromatów a nie tylko pić na pokaz drogi alkohol. KOT TOTALNY