Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez 0.70 l 603253

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez 0.70 l 603253

Hiszpania, Andaluzja
0.70 L korek
Brandy Kategoria
149.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
358 sprzedanych butelek
9.25 średnia ocen: 4 głosów

Opis Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez

Doskonała hiszpańska brandy, które dojrzewała w beczkach po sherry około 5 lat. W barwie przypomina orzech i bursztyn, z jasnymi miedzianymi refleksami. W nosie ta andaluzyjska brandy jest pełne, potężna, poważna i złożona. Wyczuwalne są drewno, karmelizowane orzechy, prażone migdały, suszona skórka pomarańczowa i wanilia. Degustacja przynosi delikatną słodycz oraz harmonijne połączenie wszystkich aromatów wyczuwalnych w bukiecie. Jest to doskonały przykład eleganckiej brandy na prezent oraz spokojne, przyjemne degustacje w gronie znajomych.

16°C TEMP. PODANIA
tak leżakowanie
Alvaro Domecq producent

Charakterystyka Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez

Delikatnie smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Wysokiej jakość brandy z Hiszpanii która dojrzewała w dwustupięćdziesięcio litrowych beczkach z dębu amerykańskiego, któych poprzednimi lokatorami były wcześniej wina Sherry Oloroso i Sherry Pedro Ximénez. Jak to zwykler w Hiszpani bywa starzenie odbywało się poprzez tradycyjna metodę solera gdzie podczas procesu starzenia nieustannie łączy się młodsze destylaty z tymi starszymi czego rezultatem są doskonale zbudowane trunki słynne na cały świat.Brandy ta odznacza się aromatem wanilii, rodzynek z delikatnym lecz długim słodko wytrawnym drzewnym finiszem.


Oceny użytkowników o: Veragua Solera Reserva Brandy De Jerez

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
16.05.2022

Przepyszne hiszpańskie brandy lezakowane w beczkach po sherry, wyraźne nuty rodzynek, wanilii i śliwek. Kosztuje nie mało, ale doznania smakowe zostają w pamięci na długo!!!!

9ocena
18.11.2021

Mnóstwo słodyczy i aromatów przynoszących na myśl ciepłe, kominkowe skojarzenia. Skórka pomarańczy, wanilia, cynamon, prażone orzechy. Uniwersalny charakter bez niszowych smaków i kontrowersyjnych nut sprawiają, że to pewniak przy wyborze prezentu, a przy tym doskonały alkohol wieczorowy na relaksujące chwile.

10ocena
16.10.2021

TO-JEST-TOTALNY-KOZAK! Naprawdę, jestem największym antyfanem koniaku i brandy, tych ostrych nut tytoniowych, pieprzu... Tutaj, czekoladka, suszone owoce, GŁADKIE wejście GŁADKI finisz, nie wypala mordki. Totalnie, polecam każdemu, kto chce mieć przyjemność z degustacji i szukania aromatów a nie tylko pić na pokaz drogi alkohol. KOT TOTALNY