The Whistler Irish Whiskey 7 YO The Blue Note Single Malt 0.70 l 602328

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii The Whistler Irish Whiskey 7 YO The Blue Note Single Malt 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

The Whistler Irish Whiskey 7 YO The Blue Note Single Malt 0.70 l 602328

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
239.99 zł

podstawowa

27 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów
1 nagrody winiarskie

Opis The Whistler Irish Whiskey 7 YO The Blue Note Single Malt

Irlandzka Whisky The Whistler powstaje w rodzinnej destylarni Boann Distillery w samym sercu Doliny Boyne w hrabstwie Meath. Rodzina Cooney w swoim dorobku ma trzy whisky single malt, wśród nich jest Whistler Irish Whiskey 7 YO The Blue Note . Whisky ta swój bogaty i jednocześnie łagodny smak zawdzięcza dojrzewaniu w dębowych beczkach po Burbonie, oraz po Sherry Olorose. W nosie wyczuć można słodki sorbet cytrynowy, solony karmel oraz ciemne owoce jagodowe. Na podniebieniu Whisky ponownie czuć słodkie cytrusy z odrobiną pikanterii.

16°C TEMP. PODANIA
7 lat leżakowanie
Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Irish Whiskey 7 YO The Blue Note Single Malt

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Irish Whiskey 7 YO The Blue Note Single Malt

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
28.05.2022
Opinia zweryfikowana

Dla mnie whiskey referencyjna, żadna inna nie smakuje mi tak bardzo. Będę wracał bo nawet 10 letni Whistler nie jest tak przyjemnie prosty w odbiorze dla początkującego fana whisky.