Whisky The Whistler Irish Honey Whiskey 0.70 l 604492

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky The Whistler Irish Honey Whiskey 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky The Whistler Irish Honey Whiskey 0.70 l 604492

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L korek
Whisky Kategoria
139.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
90 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis The Whistler Irish Honey Whiskey

Destylat będący wynikiem współpracy pomiędzy destylarnią Boann, a rodziną Cooney trudniącą się pszczelarstwem. W pierwszej kolejności irlandzka whiskey dojrzewa w beczkach po bourbonie i finiszowana jest w beczkach po sherry, by następnie połączyć się z miodem wysokiej jakości. W wyniku tego otrzymaliśmy trunek pełen aromatów miodowych i karmelowych z akcentami migdałów i klasycznymi charakterem irlandzkiej whiskey. W ustach dominują smaki wanilii, karmelu i miodu z kandyzowanymi owocami. Wyborny wybór szczególnie dla zwolenników łagodniejszych destylatów.

Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Irish Honey Whiskey

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Irish Honey Whiskey

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
28.05.2022

Jeśli lubisz whisky i miód pitny to musisz spróbować. Trunek o wyraźnym smaku alkoholu, ale również bardzo intensywnej słodyczy. Nigdy wcześniej nie piłem czegoś podobnego.

27.12.2021

Whisky kupiona na prezent (dlatego bez oceny). W sklepie przy zakupie sprzedawca polecił ją dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym typem trunków. Podobno jest delikatna, łagodna i przyjemnie słodka.

9ocena
28.07.2021

Bardzo przyjemny alkohol bardziej likier, ale nie za słodki z miodem.