Whisky The Whistler Irish Honey Whiskey 0.70 l 604492

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky The Whistler Irish Honey Whiskey 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky The Whistler Irish Honey Whiskey 0.70 l 604492

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L korek
Whisky Kategoria
139.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
166 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 4 głosów

Opis The Whistler Irish Honey Whiskey

Destylat będący wynikiem współpracy pomiędzy destylarnią Boann, a rodziną Cooney trudniącą się pszczelarstwem. W pierwszej kolejności irlandzka whiskey dojrzewa w beczkach po bourbonie i finiszowana jest w beczkach po sherry, by następnie połączyć się z miodem wysokiej jakości. W wyniku tego otrzymaliśmy trunek pełen aromatów miodowych i karmelowych z akcentami migdałów i klasycznymi charakterem irlandzkiej whiskey. W ustach dominują smaki wanilii, karmelu i miodu z kandyzowanymi owocami. Wyborny wybór szczególnie dla zwolenników łagodniejszych destylatów.

Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Irish Honey Whiskey

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Irish Honey Whiskey

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
15.01.2024
Opinia zweryfikowana

Nie jestem smakoszem trunków, ale to jest niewyobrażalnie pyszne, dla mnie najlepsze w połączeniu z colą....poezja! Przypadkiem odkryłam ten trunek w knajpce we Wrocławiu i jestem mu wierna już kilka lat. Idealne dla kobiet

10ocena
14.09.2023
Opinia zweryfikowana

Nasze odkrycie zeszłego roku. Z nazwy whisky, ale w smaku bardziej jak likier miodowy. Zachwyca zarówno miłośników tradycyjnej whisky, jak i słodkich trunków. W każdym towarzystwie znika do ostatniej kropli - sprawdzone kilkukrotnie.

7ocena
28.05.2022
Opinia zweryfikowana

Jeśli lubisz whisky i miód pitny to musisz spróbować. Trunek o wyraźnym smaku alkoholu, ale również bardzo intensywnej słodyczy. Nigdy wcześniej nie piłem czegoś podobnego.

27.12.2021
Opinia zweryfikowana

Whisky kupiona na prezent (dlatego bez oceny). W sklepie przy zakupie sprzedawca polecił ją dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym typem trunków. Podobno jest delikatna, łagodna i przyjemnie słodka.

9ocena
(Doradca Klienta) 28.07.2021

Bardzo przyjemny alkohol bardziej likier, ale nie za słodki z miodem.