Rum The Demon's Share 3YO 0.70 l 605037

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Rum The Demon's Share 3YO 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Rum The Demon's Share 3YO 0.70 l 605037

Panama
0.70 L zakrętka
Rum Kategoria
134.99 zł

podstawowa

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 134.99 zł
dostępność: Wysoka
20 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis The Demon's Share 3YO

Porywający rum z Panamy, The Demon’s Share El oro Del Dialbo nazwą doskonale oddaje swój charakter – wyrazisty, ekspresyjny, płomienny, choć w kontraście do tego nie brakuje mu również swoistej elegancji. Po trzech latach dojrzewania w amerykańskich beczkach dębowych trafił do kieliszków oferując aromaty palonego cukru, owocowej marmelady, kandyzowanej pomarańczy i karmelu, a także przypraw do pieczenia. Na podniebieniu gładki, acz charakterny, z wyrazistym finiszem, pełen nut pomarańczy, marcepanu i słodkich przypraw. Jego słodycz doskonale także przełamuje delikatny akcent pikantnego charakteru. Doskonały jako baza do koktajli, ale także w solowej degustacji.

36 leżakowanie
La Campania del Diablo producent

Charakterystyka The Demon's Share 3YO

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Demon's Share 3YO

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.