Likiery Tarninówka Gen. J. Bema 0.50 l 603970

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Likiery Tarninówka Gen. J. Bema 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Likiery Tarninówka Gen. J. Bema 0.50 l 603970

Polska
0.50 L korek
Likiery Kategoria
159.99 zł

podstawowa

14 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Tarninówka Gen. J. Bema

Tarninówka Gen. J. Bema – tradycyjna nalewka z Tarnowa, skąd wywodzi się jej nazwa i tradycja powstawania. Butelka o pięknym i wyrafinowanym kształcie kryje nalewkę o niezrównanym smaku i szlachetnej bordowej barwie. Esencję smaku i aromatu nalewka uzyskuje podczas maceracji owoców tarniny w wysokiej jakości francuskim koniaku. W aromacie wyczuwalne owoce leśne, brzoskwinie i wiśnie. W smaku zaskoczy słodyczą z delikatną nutą cierpkości charakterystyczną dla owoców tarniny. Idealnie zachowana równowaga między likierową słodyczą a owocową cierpkością zaskoczy najbardziej wymagających koneserów.

16°C TEMP. PODANIA
TOORANK POLSKA S.A. producent

Charakterystyka Tarninówka Gen. J. Bema

Delikatnie smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Tarninówka Gen. J. Bema

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.