Whisky Mosgaard Organic Whisky Pedro Ximenez Cask Single Malt 0.50 l 605004

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Mosgaard Organic Whisky Pedro Ximenez Cask Single Malt 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Mosgaard Organic Whisky Pedro Ximenez Cask Single Malt 0.50 l 605004

Dania, Południowa
0.50 L korek
Whisky Kategoria
324.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Mosgaard Organic Whisky Pedro Ximenez Cask Single Malt

Doskonała whisky typu Single Malt o niezwykle ekspresyjnym, lekko pikantnym i bogatym charakterze pochodząca z Danii. Pierwotnie destylat leżakuje w świeżych beczkach z dębu francuskiego, by następnie finiszować w beczkach po sherry Pedro Ximenez, które nadają dodatkowej słodyczy i koloru finalnej whisky.

Podczas degustacji wyczujemy w niej nuty karmelu i czekolady, ale także jabłek, cytrusów, suszonych owoców, palonych fig i akcentów wyraźnie beczkowych – wanilii i skóry. Na podniebieniu zachwyca doskonałą harmonią pomiędzy słodyczą, pikantną nutą i wielowymiarowym ciałem. Smak tej whisky został doceniony odznaczeniem Najlepszej duńskiej Whisky Single Malt 2021.

Gotowe do picia wiek
Mosgaard Whisky A/S producent

Charakterystyka Mosgaard Organic Whisky Pedro Ximenez Cask Single Malt

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Mosgaard Organic Whisky Pedro Ximenez Cask Single Malt

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.