Likiery Massenez Eaux De Vie Framboise Sauvage 0.70 l 604759

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Likiery Massenez Eaux De Vie Framboise Sauvage 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Likiery Massenez Eaux De Vie Framboise Sauvage 0.70 l 604759

Francja
0.70 L zakrętka
Likiery Kategoria
99.99 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
- średnia ocen: 0 głosów

Opis Massenez Eaux De Vie Framboise Sauvage

Wyjątkowy destylat bazujący na zacierze owocowym z malin. Receptura powstawania kontynuuje tradycję zapoczątkowaną w 1913, od kiedy to dobrze strzeżone tajemnice trunku po dziś dzień odpowiadają za wajątkową jakość i doświadczenie stojące za smakiem tego specjalnego destylatu.

Przejrzyszty i czysty kolor, którym emanuje Eaux De Vie to charakterystyczny element destylatów tej serii. Piękny i owocowy nos pełen nut malin urzeka świeżością i zachęca do degustacji. W ustach akcenty kwiatowe z intensywną owocowością przynoszą na myśl najlepsze, delikatne dżemy, a finisz rozgrzewa subtelną nutą przypraw.

Framboise Sauvage to niezwykle kuszący i przyjemny destylat owocowy, który został doceniony odznaczeniami wielu medali, chociażby na IWSC Londres, Concours Mondial de Bruxelles, czy 84 punktami od Wine Enthusiast.

Gotowe do picia wiek
MASSENEZ producent

Charakterystyka Massenez Eaux De Vie Framboise Sauvage

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Massenez Eaux De Vie Framboise Sauvage

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.