Koval Dry Gin 0.50 l 603285

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koval Dry Gin 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koval Dry Gin 0.50 l 603285

USA, Chicago
0.50 L korek
Gin Kategoria
229.99 zł

podstawowa

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 229.99 zł
dostępność: Wysoka
22 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Koval Dry Gin

Koval Dry Gin to przykład unikalnego, rewelacyjnie przygotowanego i wyjątkowego trunku. Koval Distillery stworzyło współczesny, niebanalny, koszerny i organiczny, w przepięknej, ręcznie zdobionej butelce gin. Aromat jest ciepły i kwiatowy, z dużą dozą jałowca, szyszek, nutami róż, lawendy oraz wanilii. Do głowy przychodzi obraz otwartych łąk i pól. Na podniebieniu ten wytrawny gin jest świeży, z akcentami sosny, żywicy, nutami kwiatów, wanilii, gorzkich pomarańczy i mięty. Degustacja jest niezwykle przyjemna, jeśli ktoś nie przepada za ginem - koniecznie musi spróbować Koval Gin aby miło się zaskoczyć. Gin jest dopracowany w każdym najmniejszym szczególe, jest doskonały. Zdobył podwójne złoto w San Francisco na World Spirits Competition oraz złoty medal na Spirits Prestige International (SIP) Awards.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Koval Distillery producent

Charakterystyka Koval Dry Gin

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Koval Dry Gin

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.