Likiery Joseph Cartron Liqueur Lychee 0.70 l 604927

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Likiery Joseph Cartron Liqueur Lychee 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Likiery Joseph Cartron Liqueur Lychee 0.70 l 604927

Francja
0.70 L zakrętka
Likiery Kategoria
89.99 zł

podstawowa

2 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Joseph Cartron Liqueur Lychee

Likier Lychee to słodki likier na bazie spirytusu o smaku owoców liczi, nazywanych . Owoce te wykorzystywane są w kuchni azjatyckiej od ponad 2000 lat, choć pomysł wykorzystania go do produkcji alkoholu jest stosunkowo nowy. Dokładny proces produkcji likieru z liczi u każdego producenta jest różny, a oni sami często nie podają szczegółów. Najczęściej polega on na dodaniu soku z liczi do likieru bazowego i słodzika. Najczęściej produkowany jest we Francji i Holandii, choć zdobywa również coraz więcej zwolenników w Europie i Ameryce.

Likier Lychee, zgodnie z nazwą pięknie pachnie tym białym, egzotycznym owocem. Smak również jest wyjątkowy, poza liczi wyczuć można również winogrona, truskawkę, arbuza i kwiaty.

Jako trunek słodki, owocowy i aromatyczny, genialnie sprawdzi się jako dodatek do koktajli i świetnie komponuje się z martini lub nawet z dodatkiem samej wody lub wody z tonikiem. W koktajlach fajnie komponuje się z kokosem, limonką, maliną, mango, marakują czy mandarynką. Można raczyć się nim również w formie shotów. Pamiętaj, żeby dobrze schłodzić.

Gotowe do picia wiek
Joseph Cartron producent

Charakterystyka Joseph Cartron Liqueur Lychee

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Joseph Cartron Liqueur Lychee

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.