J.A. Baczewski Wódka 0,5 601402

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii J.A. Baczewski Wódka 0,5 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

J.A. Baczewski Wódka 0,5 601402

Austria
0.50 L zakrętka
Wódka Kategoria
46.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
43720 sprzedanych butelek
8.80 średnia ocen: 5 głosów
80 ocena sommeliera

Opis J.A. Baczewski Wódka 0,5

Wódka z tradycją. Swoją historię rozpoczęła pod Lwowem, skąd swoim zasięgiem objęła resztę świata. Wielokrotnie nagradzana, uzyskując uznanie wielu koneserów i wiele medali. Wyjątkowa ze względu na niezwykle nowoczesne techniki destylowania już w roku 1782. Wyjątkowa ze względu na najwyższej jakości, wyselekcjonowane ziemniaki, z których powstaje baza do wódki Baczewski - spirytus ziemniaczany. Wyjątkowa ze względu na wodę wykorzystywaną do stworzenia tego trunku - pochodzi ona z alpejskich źródeł. Całość tę zamyka wielopokoleniowe doświadczenie podając na nasze stoły wyśmienity trunek. Wyjątkowa wódka.

6-8°C TEMP. PODANIA
Altvater Gessler producent

Charakterystyka J.A. Baczewski Wódka 0,5

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

opinia sommeliera

Najważniejszym składnikiem każdej wódki jest spirytus - Eureka:) jednak spirytus, spirytusowi nie równy - to fakt na który często nie zwracamy uwagi, a ma on decydujące znaczenie w przypadku finalnej jakości produktu który przyjdzie nam konsumować. Spirytus ziemniaczany z którego tworzy się legendarną wódkę J.A. Baczewski już od ponad 200 lat jest produktem ze specjalnie wyselekcjonowanej odmiany ziemniaka, selekcja ta wpływa bezpośrednio na jakość wódki zamkniętej w każdej butelce J.A. Baczewski. Wyraźny intensywny lekko słodki smak nie pozostawia złudzeń co do pochodzenia produktu, nadając wódce gładkośc i oleistość cenioną przez koneserów. Wódka J.A. Baczewski najlepiej smakuje mi odrobine schłodzona ale nie zmrożona, zupełnie jak białe wino, i tak też polecam ją degustować.


Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Wódka 0,5

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
19.03.2019
Opinia zweryfikowana

schłodzona koniecznie lekka mocna poprostu smaczna