J.A. Baczewski Likier jajeczny Ovovit 0.50 l 601407

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii J.A. Baczewski Likier jajeczny Ovovit 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

J.A. Baczewski Likier jajeczny Ovovit 0.50 l 601407

Austria
0.50 L zakrętka
Likiery Kategoria
49.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1102 sprzedanych butelek
9.42 średnia ocen: 6 głosów
90 ocena sommeliera

Opis alkoholu

Zniewalający - to chyba dobre słowo. Likier zachwyci nawet tych, którzy nie gustują w deserowych trunkach. Likier został stworzony na bazie luksusowego spirytusu ziemniaczanego od Baczewskiego, wykorzystując przedwojenną metodą - gwarantuje niezapomniane doznania. Ovum - to z łaciny "jajko", stąd nazwa Ovovit. Tutaj żółtka mieszane są z mlekiem oraz tajną mieszanką przypraw. Staranne mieszanie z alkoholem nadaje gęstej, kremowej konsystencji. Doskonały poziom słodyczy w porównaniu z mocą alkoholu, w nosie i na podniebieniu wyczuwalna wanilia. Jeśli chcemy poprawić sobie bądź komuś humor - ten likier to idealne rozwiązanie - wystarczy odrobina do kawy, lodów czy też saute. Efekt murowany.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Altvater Gessler producent

Charakterystyka

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

opinia sommeliera

Likier jajeczny Baczewskiego to obowiązkowa pozycja w każdym domowym barku. Doskonały do deserów, niezrównany jako polewa dodawana do ulubionych lodów. Waniliowo-śmietankowy aromat oraz gęsty, oleisty smak który na długo zapada w pamięci, nie pozwala pomylić ajerkoniaku Baczewskiego z żadnym innym.


Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Likier jajeczny Ovovit

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena

Prawdopodobnie najlepszy adwokat z tych dostępnych w powszechnej sprzedaży. Niemniej nie należy oczekiwać, że dorówna smakiem domowemu :)

10ocena
24.10.2018

Likier jajeczny najwyzszej klasy. Nie za slodki, nie za ostry - w sam raz!