Koniak Godet Antarctica Icy White 0.50 l 603321

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koniak Godet Antarctica Icy White 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koniak Godet Antarctica Icy White 0.50 l 603321

Francja, Cognac
0.50 L korek
Szczep
Koniak Kategoria
199.99 zł

podstawowa

16 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Godet Antarctica Icy White

Godet Antarctica Icy White to wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju koniak, stworzony dla uczczenia najdalszej wyprawy z 2008 roku Jean-Jacquesa Godeta na Antarktydę. Wyprodukowany został w 100% ze szczepu Folle Blanche, który w XIX wieku został zniszczony przez filokserę. Staranna kultywacja, pasja i doświadczenie pozwoliły szczepowi na nowo się odrodzić pod okiem rodziny Godet i obecnie Godet jest największym właścicielem uprawnych winorośli Folle Blanche na świecie. Biały koniak starzony był przez 7 lat w beczkach, by następnie zostać poddanym specjalnym procesom filtracji i oczyszczania. Kształt opakowania i butelki nawiązuje do kostki lodu - do zimnego klimatu Antarktydy, a także do sposobu podawania. Godet Antarctica Icy White powinien być serwowany w temperaturze 0 stopni na kostkach lodu. Degustacja jest zaskakująca - w nosie koniak ma zapach kwiatowy, delikatnie słodki, karmelowy z wyczuwalnym rumiankiem i jałowcem. W smaku jest delikatny, z posmakiem suszonej moreli, rodzynek i kwiatów pomarańczy. Finisz jest pełen, pikantny, ziołowy. Koniak ten będzie idealny na prezent, jako jakościowy, wyjątkowy alkohol z oryginalną historią.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
7 lat leżakowanie
Godet producent

Charakterystyka Godet Antarctica Icy White

Milutko smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Godet Antarctica Icy White

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.