El Dorado 5 Years Old Rum 0.70 l 601416

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii El Dorado 5 Years Old Rum 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

El Dorado 5 Years Old Rum 0.70 l 601416

Gujana, Gujana
0.70 L zakrętka
Rum Kategoria
119.00 zł

podstawowa

40 sprzedanych butelek
9.17 średnia ocen: 3 głosów
2 nagrody winiarskie

Opis El Dorado 5 Years Old Rum

Unikalny smak i niepowtarzalne doznania degustacyjne El Dorado gwarantowane są przez co najmniej 5 letnie dojrzewanie w dębowych beczkach po bourbonie. Jest to rum średniego wieku będący mieszanką dwóch starszych roczników z Uitvlugt Savalle i Enmore Wooden Coffey Still. W nosie wyczuwalne są nuty pikantne, cynamonu oraz podpalanego cukru. W smaku niezwykłe bogactwo przypraw przełamane słodyczą toffi i karmelu. Od 1998 El Dorado Rum zdobywa najwyższe nagrody na konkursach między innymi srebrny medal i tytuł najlepszego w swojej klasie w 2011 roku na londyńskim International Wine & Spirit Competition.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Demerara Distillers Europe producent

Oceny użytkowników o: El Dorado 5 Years Old Rum

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.08.2016
Opinia zweryfikowana

Pomimo swojej mocy rum jest bardzo pijalny, jest to zapewne zasługa dobrego zbilansowania wyczuwalnego alkoholu słodyczą. Polecam.