Duque De Veragua Solera Gran Reserva Brandy De Jerez 0.70 l 603254

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Duque De Veragua Solera Gran Reserva Brandy De Jerez 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Duque De Veragua Solera Gran Reserva Brandy De Jerez 0.70 l 603254

Hiszpania, Andaluzja
0.70 L korek
Szczep
Brandy Kategoria
299.99 zł

podstawowa

15 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Duque De Veragua Solera Gran Reserva Brandy De Jerez

Doskonała brandy Solera Gran Reserva zgodnie z klasyfikacją apelacji dojrzewać musiała w beczkach co najmniej 10 lat. Barwa tej andaluzyjskiej brandy jest mahoniowa, typowa dla długiego kontaktu z drewnem beczki. W nosie wyczuwalne są głównie delikatne akcenty beczki, suszonej śliwki i wanilii. Na podniebieniu jest jedwabista, gęsta, z nutami śliwek, rodzynek i wanilii. Charakteru nadają smaki pikantnych przypraw. Brandy trzymała złoty medal w swojej kategorii na International Wine & Spirit Competition. Doskonały trunek w swojej klasie, idealnie sprawdzi się na wyjątkowe okazje bądź jako alkohol na prezent.

16°C TEMP. PODANIA
tak leżakowanie
Alvaro Domecq producent

Charakterystyka Duque De Veragua Solera Gran Reserva Brandy De Jerez

Milutko smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Duque De Veragua Solera Gran Reserva Brandy De Jerez

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.