Chelsea Royal London Dry Gin 0.70 l 604259

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Chelsea Royal London Dry Gin 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Chelsea Royal London Dry Gin 0.70 l 604259

Wielka Brytania, Londyn
0.70 L korek
Gin Kategoria
169.99 zł

podstawowa

37 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Chelsea Royal London Dry Gin

Chelsea Royal London Dry Gin powstaje w sercu Londynu, w 100% ze spirytusu zbożowego, który destylowany jest wraz z mieszanką najwyższej jakości składników, takich jak: jałowiec, kolendra, czy korzeń lukrecji. Nietypowo odnajdziemy także suszoną skórkę słodkiej i gorzkiej hiszpańskiej pomarańczy. W efekcie otrzymujemy pikantny i cerpki gin, który zawiera pyszny, cytrusowy posmak. W nosie wyczuwalne aromaty jałowca, pomarańczy, cytrusów, zrównoważone przez orientalne przyprawy kolendry i cynamonu. Gin Chelsea Royal London Dry zawiera naturalne składniki, bez żadnych smakowych dodatków oraz barwników.

8-10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
The Chelsea Gin Co. producent

Charakterystyka Chelsea Royal London Dry Gin

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Chelsea Royal London Dry Gin

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
09.08.2020
Opinia zweryfikowana

Gin jako dodatkowy alkohol na weselu świetnie się sprawdził i odpowiadał gościom.