Calvados Chateau du Breuil Fine Calvados Box 0.70 l 604367

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Calvados Chateau du Breuil Fine Calvados Box 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Calvados Chateau du Breuil Fine Calvados Box 0.70 l 604367

Francja, Normandia
0.70 L korek
Calvados Kategoria
134.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
59 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Chateau du Breuil Fine Calvados Box

Normandzki destylat powstający z jabłek i leżakowany minimum dwa lata w dębowych beczkach. Emanuje rześkim i bardzo owocowym aromatem, a także orzeźwiającym, delikatnie pikantnym, acz smukłym smakiem. Wielokrotny medalista konkursu International Wine and Spirit Competition w Londynie, co potwierdza prestiż i niecodzienną jakość, jaką udaje się regularnie utrzymywać destylarni w swoich butelkach.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
24 leżakowanie
CHATEAU DU BREUIL producent

Charakterystyka Chateau du Breuil Fine Calvados Box

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Chateau du Breuil Fine Calvados Box

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
(Doradca Klienta) 14.06.2022

Ten Calvados zdobył wiele medali na konkursach winiarskich i czuć to w każdym łyku. Bardzo elegancki i złożony, ma świeży, owocowy aromat a dwa lata w beczce nadały mu lekkiej pikantności. Zapakowany w pudełko- idealna propozycja na prezent.