Château Du Breuil Fine Calvados 0.70 l 601886

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Château Du Breuil Fine Calvados 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Château Du Breuil Fine Calvados 0.70 l 601886

Francja, Normandia
0.70 L korek
Calvados Kategoria
109.00 zł

podstawowa

117 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Château Du Breuil Fine Calvados

Tradycyjny, jakościowy destylat wytworzony z jabłek i dojrzewający przez 2 lata w beczkach. Jest to najmłodszy alkohol z grupy o złotej barwie i mocno owocowym, świeżym i młodym smakiem. Jest to bardzo energiczny i jednocześnie szlachetny alkohol. Kształt butelki jest zarezerwowany jedynie dla producenta i stał się już oznaką doskonałej jakości. Trzy lata z rzędu (2012-2014) Château Du Breuil Fine Calvados zdobywał srebrny medal na International Wine and Spirit Competition w Londynie.

5°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
24 leżakowanie
CHATEAU DU BREUIL producent

Charakterystyka Château Du Breuil Fine Calvados

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Château Du Breuil Fine Calvados

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 30.05.2022

Próbowałam wcześniej starszego, bo 4letniego Calvadosa, bardzo mi smakował. Ten jest zupełnie inny, czuć, że to młody trunek. Smak i aromat jest mocno jabłkowy, taki świeży i rześki. Polecam, również jako ciekawa propozycja na prezent.