Calvados Chateau du Breuil Calvados V.S.O.P. Box 0.70 l 604368

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Calvados Chateau du Breuil Calvados V.S.O.P. Box 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Calvados Chateau du Breuil Calvados V.S.O.P. Box 0.70 l 604368

Francja, Normandia
0.70 L korek
Calvados Kategoria
174.99 zł

podstawowa

40 sprzedanych butelek
8.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Chateau du Breuil Calvados V.S.O.P. Box

Doskonały destylat produkowany z jabłek we francuskiej Normandii i starzony przez 4 lata w dębowych beczkach. Niezwykle elegancki charakter skrywa w sobie owocowe aromaty jabłek uzupełniane przez wanilię i kakao. Na podniebieniu delikatnie pikantny finisz z nutą cynamonu zamienia degustację w niezwykle przyjemne doświadczenie. Liczne nagrody, zdobywane chociażby na Wine & Spirit Competition potwierdzają niecodzienną jakość utrzymywaną pod etykietą Chateau du Breuil.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
48 leżakowanie
CHATEAU DU BREUIL producent

Charakterystyka Chateau du Breuil Calvados V.S.O.P. Box

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Chateau du Breuil Calvados V.S.O.P. Box

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
15.02.2023
Opinia zweryfikowana

Dobrze zrównoważony calvados. Znany i ceniony francuski producent gwarantuje doskonałą jakość trunku. Na miarę dobrego jakościowo koniaku.

8ocena
(Doradca Klienta) 30.05.2022

Ten Calvados spędził 4 lata w dębowej beczce i naprawdę da się to wyczuć w każdym łyku. Owocowy, ale również lekko pikantny, z wyraźną nutą słodkich przypraw. Ma naprawdę piękny, ciepły kolor w kieliszku. Mamy do niego pudełko, więc jest idealny i gotowy jako prezent.