Calvados 8 ans D'age Reserve du Chateau 0.70 l 601887

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Calvados 8 ans D'age Reserve du Chateau 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Calvados 8 ans D'age Reserve du Chateau 0.70 l 601887

Francja, Normandia
0.70 L korek
Calvados Kategoria
199.00 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
79 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów
3 nagrody winiarskie

Opis Calvados 8 ans D'age Reserve du Chateau

Calvados to "coś więcej niż trunek - to sposób bycia" jak mawiał Wojciech Młynarski. 8-letni Calvados to jakościowy, szlachetny destylat o pięknym, bursztynowym kolorze. Na podniebieniu wyczuwalne są nuty migdałów, wanilii i orzechów włoskich. W Francji alkohol ten jest postrzegany na równi z koniakiem. Trunek ten otrzymał wiele nagród i medali, między innymi zdobył srebrne medale na International Wine & Spirit Competition (2012-2014) oraz Agriculture General Competition w 2015 roku.

5°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
8 lat leżakowanie
CHATEAU DU BREUIL producent

Charakterystyka Calvados 8 ans D'age Reserve du Chateau

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Calvados 8 ans D'age Reserve du Chateau

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
02.02.2023
Opinia zweryfikowana

Trunek o bardzo oryginalnym, złożonym aromacie. Wyczuwalne jabłka, a do tego przyjemna orzechowo-waniliowa nuta, która dodaje słodyczy. Urzekający bursztynowy kolor. Ciekawostką tego producenta są bardzo oryginalne butelki, znane nie tylko w całej Francji ale i na świecie.