Rum Bush Rum Tropical Citrus 0.70 l 604870

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Rum Bush Rum Tropical Citrus 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Rum Bush Rum Tropical Citrus 0.70 l 604870

0.70 L korek
Rum Kategoria
134.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
76 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Bush Rum Tropical Citrus

Bush Rum Tropical Citrus to przyprawiony rum o pełnym smaku owoców tropikalnych z rozgrzewającym charakterem. Taka osobowość rumu idealnie sprawdzi się w koktajlach albo do popijania z lodem. Swoje walory doskonale pokazuje w mieszankach z colą, ginger ale, czy nawet sokiem owocowym i wodą gazowaną.

To rum o wspaniałym smaku pełnym ananasa, mango i marakui przełamanych świeżością pomarańczy. Na podniebieniu zarówno orzeźwiający, jak i rozgrzewający z akcentami słodkich przypraw. Finisz pełny rozgrzewających nut pikantnych przypraw.

HAYMAN producent

Oceny użytkowników o: Bush Rum Tropical Citrus

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 19.05.2022

Butelka pełna owoców ! słodycz tropikalnych owoców takich jak mango, marakuja, ananas jest zrównoważona orzeźwiającymi cytrusami. Rum świetnie smakuje z lodem lub w wakacyjnych lekkich koktajlach. Polecam