Borders While We Wait Single Grain Scotch Whisky 0.70 l 603705

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Borders While We Wait Single Grain Scotch Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Borders While We Wait Single Grain Scotch Whisky 0.70 l 603705

Wielka Brytania, Szkocja
0.70 L korek
Whisky Kategoria
229.00 zł

podstawowa

6 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Borders While We Wait Single Grain Scotch Whisky

Borders While We Wait to doskonała, szkocka whisky powstała w 50% z pszenicy i 50% słodowanego jęczmienia. Whisky dojrzewa w beczkach po Bourbonie i Sherry Oloroso. Nazwa Borders nawiązuje do rzeki Tweed, która stanowi granicę pomiędzy Szkocją a Anglią i nad którą mieszkał pradziadek założycieli, nawiązując do tradycji oraz chcąc przywrócić produkcję whisky na ten teren. W nosie wyczuwalne są nuty sherry, ślady orzechów i odrobina słodyczy. Kolor whisky jest naturalny, lekko złoty. Na podniebieniu whisky prezentuje wyraźne akcenty sherry oloroso, wyczuwalne są orzeczy włoskie, wanilia, zioła i kwiaty. Finisz jest długi i złożony. Borders While We Wait to whisky, która zapowiada doskonałe produkty z portfolio destylarni.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
R&B Distillers producent

Oceny użytkowników o: Borders While We Wait Single Grain Scotch Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.