Armagnac Castarede Bas XO 0.70 l 601414

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Armagnac Castarede Bas XO 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Armagnac Castarede Bas XO 0.70 l 601414

Francja, Armagnac
0.70 L korek
Armagnac Kategoria
339.99 zł promocyjna
399.99 zł

podstawowa

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399.99 zł
dostępność: Średnia
57 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 1 głosów

Opis Armagnac Castarede Bas XO

Wódka z winogron - Armagnac - to rodzaj wódki, do której produkcji dopuszczonych jest 10 szczepów winnych, w tym najpopularniejsze z nich to ugni balnc, folle blanche, colombard i baco blanc. Historia tego trunku sięga XV wieku a nazwa armagnac wywodzi się od francuskiego regionu w Gaskonii. Castarede Bas XO powstaje w cenionej na arenie międzynarodowej destylarni Florence'a Castarede, obecnie najstarszej w rejonie Armagnac. Oznaczenie XO odnosi się do czasu dojrzewania najmłodszego destylatu (winiaku z mieszanki) i wynosi tutaj co najmniej 5,5 roku. Wódka z winogron Castarede Bas XO uwodzi nas aromatami kandyzowanych kasztanów, suszonych porzeczek oraz nutami drzewa sandałowego i cygar. W każdym łyku czuć precyzję oraz pasję rodziny Castarede w produkcji tego niezwykle harmonijnego oraz zbalansowanego trunku. Armagnac Castarede Bas XO był wielokrotnie nagradzany, między innymi w 2013 roku w International Wine & Spirit Competition (brąz) oraz The Armagnac Masters in London (złoto).

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
S.A ARMAGNAC CASTAREDE producent

Charakterystyka Armagnac Castarede Bas XO

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Armagnac Castarede Bas XO

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.