Trójniak Kasztelański 603966

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Trójniak Kasztelański w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Trójniak Kasztelański 603966

Inne, Inne 0.75 L zakrętka
miody Kategoria
24.99 zł

podstawowa

2 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Trójniak Kasztelański

Trójniak Kasztelański - to właśnie trójniaki cieszą się największą popularnością wśród koneserów tego wyjątkowego trunku, jak i amatorów pragnących od czasu do czasu napić się czegoś wyjątkowego. Trójniak doskonale wpisuje się w naszą tradycję kulinarną i idealnie komponuje się z daniami kuchni polskiej. W jego produkcji stosuje się proporcję 1 objętości miodu oraz 2 objętości wody. Sporządzany jest na bazie najlepszego, ciemnego miodu połączonego z aromatycznymi przyprawami ziołowo-korzennymi. Doskonale smakuje z cytryną i lodem jak również podgrzany z dodatkiem cynamonu i goździków. Okres jego dojrzewania trwa około dwóch lat. Niebywale smakowity trunek, charakteryzujący się również właściwościami zdrowotnymi.

TIM S.A producent

Oceny użytkowników o: Trójniak Kasztelański

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.