Wino Trapiche Broquel Chardonnay 2021 600524

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Trapiche Broquel Chardonnay 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Trapiche Broquel Chardonnay 2021 600524

Białe, Wytrawne 2021 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
59.99 zł

podstawowa

dostępność: Niska
1054 sprzedanych butelek
8.15 średnia ocen: 10 głosów
81 ocena sommeliera

Opis Trapiche Broquel Chardonnay

Trapiche Broquel Chardonnay jest klasyczną interpretacją tego szczepu wśród win z Argentyny - przez 9 miesięcy dojrzewa w dębowych beczkach (francuskich oraz amerykańskich). Solidna struktura, dobra budowa, konsystencja oleista z nutami czerwonego jabłka, miodu oraz cynamonu. Będzie świetnym towarzyszem posiłku - do drobiu i ryb w sosach śmietanowych.

10°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
9 leżakowanie
Bodegas Trapiche producent

Charakterystyka Trapiche Broquel Chardonnay

Delikatnie smak
Beczka aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Trapiche Broquel Chardonnay

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
Opinia zweryfikowana

Wino takie jak lubię, dymne, beczkowe z nutami wanilii, cytrusów, miodu, cynamonu. Z całą pewnością jeszcze nie raz do niego wrócę.

8ocena
03.04.2022

Bardzo dobre zrobione beczkowane Chardonnay. Złożone i wielowarstwowe wino, harmonia pomiędzy aromatami owoców i nutami słodkich przypraw, toffi. Czuć energię i świeżość mendozy na palecie. To świetna ceną ze tę jakość

9ocena
09.12.2021
Opinia zweryfikowana

Super...

7ocena
29.11.2020
Opinia zweryfikowana

Delikatne, lekko wyczuwalny smak miodu i ziół. Przyjemne w smaku, idealne do owoców morza.

06.07.2018
Opinia zweryfikowana

Mocne, ciężkie i mięsiste wino. Jasno słomkowy kolor. Wyczuwalne aromaty jabłek, miodu i cynamonu. Bardzo dobre argentyńskie chardonnay. Polecam do makaronów i tłustych ryb.

9ocena

Dla mnie miodowo-ziołowe i znakomite!

6.5ocena
19.11.2013

Piłem niedawno Trapiche Oak Cask Chardonnay i byłem zachwycony. Jako że Broquel jest tego samego producenta, wypada porównać oba wina. W tym wypadku Broquel wypada znacznie gorzej, ponieważ nie oferuje tego bogactwa smaku i aromatu co wyżej wspomniane wino. Co nie znaczy, że jest złe. Jest po prostu inne. Beczka zdecydowanie góruje w smaku, przez co owoce są ledwo wyczuwalne. Minimalnie zbyt kwasowe jak dla mnie. Jest gęste, nieco maślane i długo pozostaje w ustach. Bukiet - jabłkowo-miodowy - bardzo bardzo delikatny, aż za bardzo. Generalnie wino na plus, ale raczej nie do powtórki.