Wino Trapiche Broquel Cabernet Sauvignon 600526

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Trapiche Broquel Cabernet Sauvignon w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Trapiche Broquel Cabernet Sauvignon 600526

Czerwone, Wytrawne 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
59,99 zł podstawowa
1450 sprzedanych butelek
8,22 średnia ocen: 16 głosów
84 ocena sommeliera
3 nagrody winiarskie

opis wina

Broquel Cabernet Sauvignon aż przez 15 miesięcy dojrzewa we francuskich i amerykańskich beczkach dębowych. To wino z Argentyny charakteryzuje świetny balans pomiędzy głębią a mocą. W nosie intensywny zapach czarnych porzeczek oraz konfitury malinowej. W tle wyczuwalne aromaty "odbeczkowe" - dym i czekolada.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
15 leżakowanie
Bodegas Trapiche producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
28.11.2020

Rewelacyjne wino o intensywnej barwie. Bardzo ciekawe wino, które nigdy nie zawodzi. Polecam.

9ocena
27.03.2019

Uwielbiam całą serię Broquel. Fantastyczna relacja jakości do ceny. Jeden z moich ulubionych Cabernet Sauvignon z Nowego Świata. Bardzo polecam!

8,5ocena
20.10.2017

Bardzo dobre wino, bardzo! Mocne, bo 14%, ale moc nie jest nachalna alkoholem, wzmaga smak wina, a jest mocno owocowe z posmakiem beczki i dymu. Długi finisz jest głęboki, mocny i przyjemny. Warto spróbować to wino i mieć własne zdanie :)

25.02.2016

Super na prezent lub wyjątkową okazję. Polecam Paweł

8ocena
25.12.2014

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Bardzo. Zwłaszcza patrząc na jego cenę. Pełne, głębokie ale subtelne, bez cienia kwasowości w posmaku. Być może nie do ciężkich pieczystych mięsiw, ale do makaronów i serów moim zdaniem idealne. Warte każdej wydanej złotówki.

10ocena

Uwielbiam rodzinę Broquel. To wino jeszcze bardziej mnie utwierdza w uczuciu. Owoce, beczka, równowaga. Winezja, przepraszam - Finezja.

7,5ocena
16.10.2013

Pierwsze wino z serii Broquel, którego spróbowałem i od razu dobry wybór. Pierwsze co mnie zainteresowało to kolor - ciemna i głęboka czerwień. Przechodząc do bukietu, mocno skoncentrowane z aromatem czarnej porzeczki, lekkiego dymu oraz konfitury i do tego ta moc, którą lubię w Argentynie. W smaku "owocowy róg obfitości", zrównoważona kwasowość, wyraźnie zaznaczona beczka i długi finisz z delikatnymi taninami. Mimo, iż nie ma tutaj do czego się przyczepić, bo to wino jest smaczne, to i tak bardziej smakują mi Finca El Origen C.S. oraz Reserva.

8ocena
20.02.2011

Jak na swoją cenę to wręcz rewelacyjne. Mocno owocowe, z bardzo subtelnymi i przyjemnymi posmakami wanilii i przede wszystkim ze świetnie zrównoważoną kwasowością. W tym segmencie cenowym wino bardzo godne polecenia.

7ocena
06.10.2010

Jeśli w kompozycji ze śledziem w oliwie sprawdza się tak dobrze, to aż strach myśleć co to będzie w połączeniu ze stekiem!! :D Bardzo ciekawie zaznaczona beczka...