Wino Sutter Home Sauvignon Blanc 604704

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Sauvignon Blanc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Sauvignon Blanc 604704

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
31.84 zł

podstawowa

447 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Sutter Home Sauvignon Blanc

Białe, wytrawne wino pochodzące z Kalifornii, powstające ze szczepu Sauvignon Blanc. W bukiecie aromatów dominują aromaty zielonego melona i cytrusów, a także akcenty ziołowe. Na podniebieniu zbalansowany smak skrywa zrównoważoną kwasowość i soczystą, owocową strukturę z cytrusowym charakterem. Niezwykle łagodne i przyjemne.

Sutter Home Sauvignon Blanc to wino, które idealnie sprawdzi się jako aperitif w letnie dni, a także w towarzystwie sałek i delikatnych dań na bazie ryb. Uniwersalny i lekki charakter wina pogodzi wiele gustów i będzie idealnym uzupełnieniem spotkań z przyjaciółmi.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Sauvignon Blanc

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Sauvignon Blanc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
05.01.2024
Opinia zweryfikowana

Bardzo przyjemne wino, delikatny i subtelny smak cytrusów i melona, wolę Cabernet Sauvignon z tej rodziny, bo nie jestem miłośnikiem białych win, ale ta butelka z Kalifornii zadowoli wielu. Polecam :)

8ocena
(Doradca Klienta) 02.06.2022

Wyczuwalne są nuty kwiatowe i cytrusowe. Podniebienie ze średnią intensywnością z nutami limonki i melona. Wino wytrawne, o wysokiej kwasowości. Finisz krótki.