Wino Sutter Home Merlot 0.75 l 604701

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Merlot 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Merlot 0.75 l 604701

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
33.98 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
535 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 4 głosów

Opis Sutter Home Merlot

Czerwone wino półwytrawne powstające w Kalifornii ze szczepu Merlot. Niezwykle owocy i przyjemny charakter wina skrywa w sobie nuty soczystych wiśni i śliwek, przełamanych ziołowymi akcentami. Na podniebieniu łagodna tekstura w połączeniu z miękkimi garbnikami i owocowymi akcentami przechodzi w delikatny i soczysty finisz. Dzięki swemu łagodnemu usposobieniu i owocowości, sprawdzi się w wielu uniwersalnych sytuacjach.

Sutter Home Merlot to wino, które doskonale poradzi sobie z deską serów, a także z potrawami na bazie białego i czerwonego mięsa. To także delikatne wino lubiące niezobowiązujące spotkania i wieczorny relaks.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Merlot

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Merlot

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
14.09.2023
Opinia zweryfikowana

Uwielbiamy Merloty, a to wino jest w naszej czołówce. Świetny stosunek ceny do jakości. Głęboki, ciężkawy smak i równie miły aromat.

27.04.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Faktycznie można sobie przy nim westchnąć "dooobre". /opinia nie-konesera/

8ocena
29.09.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo przyjemne wino, lekkie, owocowe, z korzennymi akcentami. Sprawdzi się do makaronu, pizzy, ale tez solo. Dobra cena, warte degustacji, polecam :)